Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parapsikoloji

ParapsikolojiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni başladım yardımınızı bekliyorum.

+2
kaula
nevroz
6 posters
YazarMesaj
nevroz
Alışan
Alışan
nevroz

Yay Horoz
Bükme Gücü : 2

Yeni başladım yardımınızı bekliyorum. Empty
MesajKonu: Yeni başladım yardımınızı bekliyorum.   Yeni başladım yardımınızı bekliyorum. Icon_minitimePaz Kas. 22, 2009 10:36 pm

Merhaba, ben işe psi-ball ile başladım.Psi-ball oluşturabiliyorum yani elimde hissedebiliyorum dün ilk defa yaptım biraz oldu.Bu sabah uyandım yaklaşık bir 45 dakika sonra psi-ball yapmaya karar verdim.İnternetten edindiğim bilgilere göre dünyadan enerji çektim ve avuçlarımın arasında psi-ballı oluşturmaya başladım.Gittikçe büyüttüm.Büyümeye devam ederken bir cızırtı duydum.Aynı elektrik sesine benziyodu o an panik oldum ve psi ballı bıraktım ve hemen odadan çıktım.O cızıtrının elimden geldiğini sanıyorum umarım öyledir yani bir tesadüf değildir umarım.

Size iki soru soruyorum umarım yardım edersiniz.
Birincisi psi-ball yaparken ses çıkar mı?
İkincisi psi-ball yapmamı geliştirmem için ve onu fırlatabilmem için ne yapmalıyım?

Şimdiden teşekkür ediyorum..
kaula
Admin
kaula

Yengeç Domuz
Bükme Gücü : 17

MesajKonu: Geri: Yeni başladım yardımınızı bekliyorum.   Yeni başladım yardımınızı bekliyorum. Icon_minitimePtsi Kas. 23, 2009 1:18 pm

cızırtının psi-balladan çıkması biras düşük bi olasılık ama psi-balın sayesinde cızırtı çıkması biras daha yüksek bi olasılık Very Happy ...
Nasıl oluyo böyle diceksin açıklılyım ben hemen;Psi ball enerji topudur ve psi-well olsun psi ball olsun yaydığınız enerji sonucu dier maddeler etlilenebilir...
Örneğin ben bi ara elektro kinesi yapmıştım sonra kaç kere sokak ışıkları terastaki lambalar yanıp yanıp söndü Very Happy ...
bu durumda yaydığın enerji sonucu bir cisim ekilenebilir ve bu sayede de o cisimden bi ses çıkabilir ama önerim psi-balldan önce psi-well yap...
ve psi-ballının daha güçlü olabilmesi için de çalışmalarını arttırman lasım...

ne çok şey biliyomuşum meğer ben yaf Very Happy ...
https://psisikgenclik.yetkin-forum.com
nevroz
Alışan
Alışan
nevroz

Yay Horoz

MesajKonu: Geri: Yeni başladım yardımınızı bekliyorum.   Yeni başladım yardımınızı bekliyorum. Icon_minitimePtsi Kas. 23, 2009 5:39 pm

Very Happy psi-whelli denicem yardımın için teşekkür ederim Smile

Ekleme:Az önce psi-whell yapmayı denedim kağıdı döndürdüm ama durduramadım Very Happy durdurmak için dikkatimi dağıttım ve durdu.Birazdan yine yapmayı denicem saol =).

En son NeVRoZ tarafından Ptsi Kas. 23, 2009 6:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Flood yapmamak için)
kaula
Admin
kaula

Yengeç Domuz

MesajKonu: Geri: Yeni başladım yardımınızı bekliyorum.   Yeni başladım yardımınızı bekliyorum. Icon_minitimePtsi Kas. 23, 2009 7:15 pm

Sen durdurmak isterken döndürmeye odaklanıyosun-nasıl oluyo bilmiyom ama bendede tersi oluyodu Very Happy döndürmeye odaklanırken durdurmak Very Happy - ama dikkat değıtmak gzl yntemde eğer bi odada yapıyosan o adanın kapısını penceresini fln kapar çünkü psiweel o kadar hassaski küçük bi parmak hareketiyle bile dönüyo Very Happy ...
nevroz
Alışan
Alışan
nevroz

Yay Horoz

MesajKonu: Geri: Yeni başladım yardımınızı bekliyorum.   Yeni başladım yardımınızı bekliyorum. Icon_minitimePtsi Kas. 23, 2009 7:44 pm

Biliyorum tedbirimi aldım ne kapı açık ne pencere.Bu arada en iyi ellerimi ısıttığım zaman döndürebiliyorum.
Catalyst
Yeni üye
Yeni üye
Catalyst

Boğa Domuz
Bükme Gücü : 0

MesajKonu: Geri: Yeni başladım yardımınızı bekliyorum.   Yeni başladım yardımınızı bekliyorum. Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 1:43 pm

Bende Denicem Twisted Evil
http://www.gamehackz.ingoo.us
kaula
Admin
kaula

Yengeç Domuz

MesajKonu: Geri: Yeni başladım yardımınızı bekliyorum.   Yeni başladım yardımınızı bekliyorum. Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 2:25 pm

e dene bi zahmet Very Happy ...
nevroz
Alışan
Alışan
nevroz

Yay Horoz

MesajKonu: Geri: Yeni başladım yardımınızı bekliyorum.   Yeni başladım yardımınızı bekliyorum. Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 5:21 pm

denersen banada yaz sonucu merak ederim şimdi Very Happy
kaula
Admin
kaula

Yengeç Domuz

MesajKonu: Geri: Yeni başladım yardımınızı bekliyorum.   Yeni başladım yardımınızı bekliyorum. Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 7:11 pm

NeVRoZ demiş ki:
denersen banada yaz sonucu merak ederim şimdi Very Happy
ne sonucu en fazla 1 haftada becerirsin psi-weeli bunun nesi zorki bence sende dene...
nevroz
Alışan
Alışan
nevroz

Yay Horoz

MesajKonu: Geri: Yeni başladım yardımınızı bekliyorum.   Yeni başladım yardımınızı bekliyorum. Icon_minitimeC.tesi Ara. 05, 2009 6:57 pm

ben zaten psi-whell yaptım zaten de catalyst yapabildimi onu merak ediorum sonuçta eğer başladıysa aynı anda başlamış sayılırız.Bende bikaç hafta önce başladım yaptım.
kaula
Admin
kaula

Yengeç Domuz

MesajKonu: Geri: Yeni başladım yardımınızı bekliyorum.   Yeni başladım yardımınızı bekliyorum. Icon_minitimeC.tesi Ara. 05, 2009 8:22 pm

böle devam eferim Very Happy ...
ReNeGaDe
Alışan
Alışan

Balık Domuz
Bükme Gücü : 4

MesajKonu: Geri: Yeni başladım yardımınızı bekliyorum.   Yeni başladım yardımınızı bekliyorum. Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 11:52 pm

Öncelikle Psi-Ball yaptığın için seni tebrik ederim. Ancak enerjini uzaklarda aramana gerek yok. Gerçi sen dünyadan aldım diyorsun ama farketmez. Hani bir laf vardır genelde Kung Fu yapanlar kullanır. ARADIĞIN GÜÇ İÇİNDE. Kesin duymuşsundur. Adamlar bişey biliyoda söylüyo dimi Smile Göbek deliğinin 2 parmak aşağısında bir çakran var öncelikle o çakran açık olmalı ya 2. yada 3. çakra olamsı lazım. Bu çakran açık olduğunda zorlanmassın kapalı olsada yaparsın bir nebze ama bu çakran açık olduğunda vücudunda bir enerji dolaşacaktır. Ki enerjisi bu enerji senin içinde yani gidip aydan marstan enerji çalmana gerek yok bırak o enerji onlara zor yetiyor zaten. Sen vücudunda sürekli enerji ürettiğini düşün ve hisset. İmaje de edebilirsin ama özellikle bunu hissetmen gerekiyor. Sonra tüm vucudunun içini tabiki yani derinin altında kollarında damarlarında filan mavi bir enerji akışı varmış gibi düşün hücreleri biliyorsundur nokta gibi bişeydir yani şekilleri öyledir nokta nokta yuvarlak şeklinde bu nokta noktaların birleşiminden doğrular oluşur tüm vücudundan koluna ordan da ellerinin ortasına masmavi bir enerji yoğunlaştığını düşün ve hisset. sonra ellerini birbirine baktır ve ortada oluştur psi ball'ını sonra psi-ball sana renkli görünecektir. Ancak çok renkli değil yani senki su varya onun mavi gibi olanını düşün Very Happy öyle bir mavi elinde sanki dünyanın minyatürünü tutuyormuşsun gibi olucak bunu hissederek görebilirsin ancak. Senden başkası görebilir mi tam olarak bilmiyorum ama hissedersen sen görürsün. Ayrıca bu çektiğin enerji Chi türkçesi Ki enerjisidir. Bu enerjiyi geliştirmek içinde meditasyon yapmalısın. Bu enerjiyi geliştirdiğinde psi-ball'ını bir duvarda balyozla vurduğunda ne oluyorsa aynı hissi yaratabilirsin. Ama en fazla o kadar abartmaya gerek yok. İnternette 3 sene çalışırsanız sürekli demiri eritebilirsiniz filan diyo ama yalan yani demiri eritirsinde Pyrokinesis ile eritirsin ki çok usta olman lazım zor işte psi-ball ile zor bu yapacağın şey. Neyse uzun oldu Very Happy
http://teknogamespawn.blogspot.com
marva
Yeni üye
Yeni üye
marva

Oğlak Keçi

MesajKonu: Geri: Yeni başladım yardımınızı bekliyorum.   Yeni başladım yardımınızı bekliyorum. Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 9:41 pm

Bir durum fark ettim ben. Şimdi bu Psi-Ball'ı sanki küçümsüyorlar gibi bir olay var. Bu sitedeki kimseye söylemiyorum çünkü hiçbirinizi tanımıyorum ama genel kanı öyle gibi.

Yapmayın, etmeyin! Psi-Ball bildiğin Ki enerjisi işte. İnsan Ki enerjisiyle ne yapabilir o zaman düşünelim?

Cevap da verelim: E her şeyi yapar!

Eski zamanların savaş sanatı çalışan ustalarına bakarsak, sadece dokunarak üç-dört metre (belki daha fazla) insanları geriye fırlatmalar, kendisine vuran bir insana, nefes verdiği sırada kahkaha gibi bir ses çıkarıp "Ha" tarzı bir ifadeyle; yumruk geldiğinde yumruğu atanın geriye doğru uçması falan... Ama bunları yapanların hepsi de 60-70 yaşlarındaydı. Çünkü bu çalışmalar gerçekten çok çok uzun zaman istiyor.

Psi-Ball deyince aklımıza adece bir 'top' şekli geliyor ama bu topu yapabilmeyi, fırlatabilmeyi, elementlerle birlikte kullanabilmeyi öğrendikten sonra yapabileceğiniz şeyler çok farklı.

Enerjiyi avuçlarınızda değil, direk önünüzde toplarsınız mesela. Şekli top olmaz da 'çubuk' olur. Enerji bu, her şekli alır. Enerjiyi eski samurayların kılıçlarında yoğunlaştırması gibi, başparmağınıza yoğunlaştırarak, baş parmağınızı çok güçlü bir kol gibi kullanabilirsiniz.

Psi enerjide uğraşan biri hemen her türlü kinezi yeteneğini, ve hayatta akla gelmeyecek konularda kullanabilir.

Kısaca bu mesajımızın konusu şuydu: Psi-Ball'ı küçümsemeyelim Smile
nevroz
Alışan
Alışan
nevroz

Yay Horoz

MesajKonu: Geri: Yeni başladım yardımınızı bekliyorum.   Yeni başladım yardımınızı bekliyorum. Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 10:18 pm

Haklısın aslında ama daha kendimi tam olarak geliştirebildiğimi sanmıyorum.Yani psi-ball'ı gerçekten küçümsemiyorum.Bu sadece avuçlarının arasında toplayabileceğin bir top değil, bir enerjidir değil mi?Bu da chi enerjisi değil mi?Psi-ball'ı en iyi şekilde yapmak tabii ki küçümsenemez.Ben asla psi-ball kolaydır demedim -bana dedin de demiyorum ha Very Happy-. Psi-ball'ı gerçekten de küçümsemek olmaz.

-nRz
kaula
Admin
kaula

Yengeç Domuz

MesajKonu: Geri: Yeni başladım yardımınızı bekliyorum.   Yeni başladım yardımınızı bekliyorum. Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2010 4:02 pm

Kimse küçümsemiyo-kendi adıma en azından-benim yorumlarımda küçümsüyormuşum gibi bi kanıda bulunabilirsiniz fakat bende küçümsemiyorum ki amacım insanların başlar başlamaz hayal kırıklığına uğramamaları
K4 ~
Acemi
Acemi
K4 ~

Kova Domuz
Bükme Gücü : 5

MesajKonu: Geri: Yeni başladım yardımınızı bekliyorum.   Yeni başladım yardımınızı bekliyorum. Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2010 9:13 pm

bana olmuştu hayal kırıklığı çok pis oluyo 3 gün önce de oldu elektriklenemiyodum toprakladım kendimi sonra bi yöntem daha uyguladım(en kısa sürede paylaşacam) eski halime döndüm afro afro
http://www.facebookvideobulucu.tr.cx
marva
Yeni üye
Yeni üye
marva

Oğlak Keçi

MesajKonu: Geri: Yeni başladım yardımınızı bekliyorum.   Yeni başladım yardımınızı bekliyorum. Icon_minitimeCuma Nis. 16, 2010 1:19 am

Psi-Ball'ı küçümsemek derken, buradaki hiçkimseyi kastetmedim. I love you

Açıklama ihtiyacı hissediyorsanız diye söylüyorum. Hiçbirinizin psi-top'u küçümsediğinizi düşünmüyorum çünkü hepiniz bu konuda oldukça bilgilisiniz, gördüğüm kadarıyla.

Daha yeni başlayanlarda, bu uğraşmalara yeni girenlerde oluyor bi küçümseme, onu belirtmek için yazdım. Daha ileri seviye olanlar her şeyin farkında: Bu forumdaki çoğu kişi gibi. Smile
K4 ~
Acemi
Acemi
K4 ~

Kova Domuz
Bükme Gücü : 5

MesajKonu: Geri: Yeni başladım yardımınızı bekliyorum.   Yeni başladım yardımınızı bekliyorum. Icon_minitimeCuma Nis. 16, 2010 4:15 pm

ek bilgi olsun eğer 20 yıl boyunca günde 4 saat psi ball antrenmanı yapsaydık nükleer bomba etkisinde bi patlama yaratabilirdik afro
http://www.facebookvideobulucu.tr.cx
nevroz
Alışan
Alışan
nevroz

Yay Horoz

MesajKonu: Geri: Yeni başladım yardımınızı bekliyorum.   Yeni başladım yardımınızı bekliyorum. Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 7:32 pm

Abooow iyimiş ya Very Happy.
Ya kendimiz patlarsak xD.

Yeni başladım yardımınızı bekliyorum.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni bir dizi
» Arkadaşlar yeni sitem
» yeni geldim ve yapamadım
» Psiball yapma (yeni başlayanlara)
» Yeni üyenize merhaba deyin