Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parapsikoloji

ParapsikolojiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Psiball yapma (yeni başlayanlara)

4 posters
YazarMesaj
K4 ~
Acemi
Acemi
K4 ~

Kova Domuz
Bükme Gücü : 5

Psiball yapma (yeni başlayanlara) Empty
MesajKonu: Psiball yapma (yeni başlayanlara)   Psiball yapma (yeni başlayanlara) Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 2:22 pm

alıştırma 1
Önce sağ işaret parmağınla sol avucuna spiral çizecek şekilde dokun
bu hissi aklında tut sonra aynı hissi parmağını kullanmadan(hiç bir dokunma olmadan) diğer elinde hisset(bence dokunmanızda bir sakınca yok nasıl istiyorsanız öyle yapın)

bu eğzersizi başka hareketlerle de deneyebilirsiniz (spiral yerine başka şeyler çizerek) ve başka vucut bölgelerinde de deneyebilirsiniz(diz,kol,ayak gibi)
Psi Top yapmak
yukardaki egsersizle ve diğer değişimlerle sanırım bunun nasıl bir şey olduğunu hissetmeye başlamışsınızdır. yakında bu hissi hissetmek için fiziksel bir dokunuşu istiyaç duymuyacaksın sadece düşüneceksin ve hissedeceksin

ne yapacaksın bu hisle? onu biraz daha farklı hissetmeye çalış. çok daha sıcak veya çok daha soguk hissetmeye çalış. eger yardıma ihtiyacın varsa elini bir sogutucuya veya ısıtıcıya koy. şimdide hiç bir etki yapmadan bu hisleri hissetmeye çalış. yaşa ve eğlen bu yaptıklarınla

bunları yapmaya alıştıktan sonra psi top yapmayı deneyebiliriz. bazı insanlar psi topu hemen yaparlar ama sen yapamıyorsan sorun değil pratikle sende başarabilirsin

psi top yapmak için o hissi avuçlarının arasında hisset sonra ellerini birbirine yaklaştır ve ellerinin arasında top oluştur. hisset
işte ister inan ister inanma bir psi top yaptın bunun kolay olacağını söylemiştim

---alıntıdır---

alıştırma 2
Adım 1
Psi-Top'unuzu Nerde Oluşturacağınızı Belirleyin

Eğer kendinize göre olan stili seçtiyseniz ikinci adıma geçin..

Adım 2
Enerji Kaynağınızı Belirleyin

Genellikle insanlar herhangi bir nesneden enerji enerji çekmeyi düşünürler ama ben size Dünya/Güneş/Ay üçlüsünden birini seçmenizi öneririm.Çünki onlaran alacağınız enerji size daha fazla Psişik Güç kazandıracak ve Psi-Top'unuzu daha güçlü oluşturmanızı sağlayacaktır..

Sıcak bir Psi-Top oluşturmak istediğinizde Güneş..Soğuk bir Psi-Top oluşturmak istediğinizde Ay..Herhagi bir güçte Psi-Top oluşturmak için Dünya'yı seçin..Eğer size göre olanı seçtiyseniz üçüncü adıma geçin.

Adım 3
Kaynağınızdan Enerji Çekmeye Başlayın

Enerji çekmek işin en kolay ama en uzun kısmıdır..Yaklaşık 2 dakikayı bu işleme ayırmanız gerekir..Enerjiyi çekmek ise tek bir olaya bağlıdır..İmajinasyon..Sadece enerjiyi çektiğinizi imaje edin..Enerjinin vücudunuza aktığını düşünün..

Adım 4
Çektiğiniz Enerjiyi Ellerinize Yöneltin

Böyle birşey hayal edin..Ama tam bunu değil..Çektiğiniz enerjinin elleriniz arasında oluşacak bir top haline getirdiğinizi hayal edin..Ve topladığınız bütün enerjiyi topa aktarın.

eğer gerekli konsantrasyonu sağladıysanız enerji topunuz oluşacaktır.

Topu hemen atmayın elinizde kalsın çünkü çok kolay dağılıyo dağınık bişi değilde tenis topu büyüklüğünde ve pürüzsüz olarak imaje edin
afro afro afro afro afro albino
http://www.facebookvideobulucu.tr.cx
HydroKinetic
Acemi
Acemi
HydroKinetic

Balık Domuz
Bükme Gücü : 12

MesajKonu: Geri: Psiball yapma (yeni başlayanlara)   Psiball yapma (yeni başlayanlara) Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 3:13 pm

off şu psiball 3 yıldır aynı teknikler Very Happy
http://www.intikal.org
nevroz
Alışan
Alışan
nevroz

Yay Horoz
Bükme Gücü : 2

MesajKonu: Geri: Psiball yapma (yeni başlayanlara)   Psiball yapma (yeni başlayanlara) Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 8:13 pm

Demek ki en etkili yöntem bu.Very Happy
K4 ~
Acemi
Acemi
K4 ~

Kova Domuz

MesajKonu: Geri: Psiball yapma (yeni başlayanlara)   Psiball yapma (yeni başlayanlara) Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 12:44 pm

Bende bu daha etkili oldu paylaşmak istedim benim gibi yapamayanlara
by_melez
Yeni üye
Yeni üye
by_melez

Bükme Gücü : 0

MesajKonu: Geri: Psiball yapma (yeni başlayanlara)   Psiball yapma (yeni başlayanlara) Icon_minitimePerş. Ocak 13, 2011 12:03 pm

bende kinezi olayına yeni başladım. psiball ı fırlattığımızda çevremizde ki herhangi bir cism bir etkisi oluyor mu ?
K4 ~
Acemi
Acemi
K4 ~

Kova Domuz

MesajKonu: Geri: Psiball yapma (yeni başlayanlara)   Psiball yapma (yeni başlayanlara) Icon_minitimePerş. Ocak 13, 2011 7:55 pm

İlk başladığında pek bir etki göremezsin fakat ilerleyen vakitlerde cisimleri rahatlıkla hareket ettirebilirsin. afro

Psiball yapma (yeni başlayanlara)
1 sayfadaki 1 sayfası