Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parapsikoloji

ParapsikolojiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

TELEKİNEZİNİN OLASI ZARARLARI

3 posters
YazarMesaj
.::ShineEyes::.
Yeni üye
Yeni üye
.::ShineEyes::.

Balık Domuz
Bükme Gücü : 1

TELEKİNEZİNİN OLASI ZARARLARI Empty
MesajKonu: TELEKİNEZİNİN OLASI ZARARLARI   TELEKİNEZİNİN OLASI ZARARLARI Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 5:36 pm

1) Baş ağrısına neden olabilir

2) Kaşık bükmek bilinç altındaki metallere karşı sertlik düşüncesini kaldırır yada enerji artık daha rahat serbest kaldığından kaşık kolay bükülür. Bu yeteneğinizi geliştirdiğinizde kaşıklar siz farkında olmadan bükülebilirler. Buda cebinize koyduğunuz metallerin kendi kendine bükülmesi demektir. Yemek yerken kaşıkların bükülmesi sorunu ile karşılaşabilirsiniz

3) cep telefonu, dijital saatleriniz ve analog saatleriniz yani tüm saat türleri üzerinizde taşıdığınızda geri yada ileri gidebilirler.

4) Kaşık büktüyseniz, dış yüzeyi metal olan saatleriniz kendi kendine bükülebilir, dış yüzeyi metal olmasada analog saatleriniz başka zararlar görebilir

5) Cep telefonu, saat gibi bataryalı aletlerinizin şarzları daha erken bitebilir

6) Bulunduğunuz odada ampüller, voltaj düşmesinde olduğu gibi kırpa bilirler, yine elektronik aletler bu durumla karşılaşabilir. Böyle olması onlara belirli bir miktar zarar veriyor olabilir.

7) Duru-görü yeteneğine davetiye çıkartabilir. Bu da bazı olayları önceden algılamanıza sebep olur. Dolayısıyla iyi/kötü olayları önceden bilmek bazıları için sorun olabilir (Burada ki gelecek görmek çok yakın bir zaman içindir)

Saydıklarımızın dışında başka teknik ve sağlık problemleri gerçekleşiyor olabilir.
ALINTIDIR...
kaula
Admin
kaula

Yengeç Domuz
Bükme Gücü : 17

MesajKonu: Geri: TELEKİNEZİNİN OLASI ZARARLARI   TELEKİNEZİNİN OLASI ZARARLARI Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 5:44 pm

bende 1 kaç sorun oldu ben aero ve hidro yapıom da nese bir ara elektro denemiştim 1,2 gün içinde birden etrafımdaki ampullerden birisi yanıp sönmeye başladı sonra yolda yürüyorum sokaklambası böle yaptı bir kaç şey daha oldu ama ben yinede garipsemedüm Cool zaten rüzgar ve dalga benim işim devreleri ne yapım ben Very Happy
https://psisikgenclik.yetkin-forum.com
ReNeGaDe
Alışan
Alışan

Balık Domuz
Bükme Gücü : 4

MesajKonu: Geri: TELEKİNEZİNİN OLASI ZARARLARI   TELEKİNEZİNİN OLASI ZARARLARI Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 11:40 pm

Kaula aslında bir ara seninle surf'e gitmek lazım Very Happy
http://teknogamespawn.blogspot.com
kaula
Admin
kaula

Yengeç Domuz
Bükme Gücü : 17

MesajKonu: Geri: TELEKİNEZİNİN OLASI ZARARLARI   TELEKİNEZİNİN OLASI ZARARLARI Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 12:45 pm

ReNeGaDe demiş ki:
Kaula aslında bir ara seninle surf'e gitmek lazım Very Happy
Gel tabi Very Happy ...
https://psisikgenclik.yetkin-forum.com

TELEKİNEZİNİN OLASI ZARARLARI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TELEKİNEZİNİN TARİHİ...