Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parapsikoloji

ParapsikolojiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

HİDROKİNEZİ

4 posters
YazarMesaj
.::ShineEyes::.
Yeni üye
Yeni üye
.::ShineEyes::.

Balık Domuz
Bükme Gücü : 1

HİDROKİNEZİ Empty
MesajKonu: HİDROKİNEZİ   HİDROKİNEZİ Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 6:49 am

Gerçekten çok hassas bir konuya değiniyoruz en iyisi elemntimizi biraz tanımak...
SU ELEMENTİ:
Su elementi duygusallık,duyarlılık ve sezgidir.Bu 3 temele dayanan su empati,telepati gibi özellikleri de içinde barındırmaktadır ayrıca çok hassas bir elementtir ve eğer gerçekten suyu içinizdeki bir enerji olarak görmediğiniz sürece onu kontrol edemezsiniz.Çaba isteyen bir konudur size tavsiyem bir su burcu olarak önce suyun damladığını düşünün yere damla damla sonra okyanus ve denizlerin seslerini düşünün ardından çağlayan şelalelerin kükremelerini duyun içinizde gerçekten hissedin hydrokinezi'ye başlamadan önce 20 dk meditasyon çok önemlidir kafanızdaki her şeyi boşlatmaya ve sadece suya odaklanmaya çalışın!!!
(Not:Öyle yok sudan ahtapot yapıyorum,yok suyu havaya kaldırıyorum diyen her insana inanmayın çünkü bu tarz insanlar sadece insanların gözünde kendilerini bir ilah gibi göstermeye çalışırlar o kadar ilerlemiş bir insan kendini büyük göstermeye çalışmaz!Gerçekçi olalım ve gerçeklere inanalım!Ama suyu bir nebze bile hareket ettiriyorsanız bu büyük bir beceridir Cool )
HYDROKINESIS MASTER
Alışan
Alışan
HYDROKINESIS MASTER

Oğlak Domuz
Bükme Gücü : 1

HİDROKİNEZİ Empty
MesajKonu: Geri: HİDROKİNEZİ   HİDROKİNEZİ Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 10:31 am

Benim bildiğim tek bir kişi o ahtapot olayını yapıyodu ama o da 3 harflilerden yardım alıyomuş. Artık 3 harfliler gitmiş ve öylece kalmış diyeceğim şu ki: Başka varlıklara karışmayın biz beyin gücümüzü kullanıcaz, dinimizden çıkmıycaz yada başka varlıklara karışmıycaz. Bu verdiğim arkadaş size örnek olsun Wink
kaula
Admin
kaula

Yengeç Domuz
Bükme Gücü : 17

HİDROKİNEZİ Empty
MesajKonu: Geri: HİDROKİNEZİ   HİDROKİNEZİ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 11:25 am

Ama suyu bir nebze bile hareket ettiriyorsanız bu büyük bir beceridir Very Happy ben bunu yapıom özellikle musluktan akan suyu Cool ama ben toprak hariç-onu daha hiç denemdim Razz - diğer bütün elementlerin ilk aşamasını yapıom havada ilerledim oda hariç Very Happy su ve ateşte ateşi bir iki santim yükseltebilirim suyuda işte kendi çapımda titretiom
https://psisikgenclik.yetkin-forum.com
HydroKinetic
Acemi
Acemi
HydroKinetic

Balık Domuz
Bükme Gücü : 12

HİDROKİNEZİ Empty
MesajKonu: Geri: HİDROKİNEZİ   HİDROKİNEZİ Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 9:20 am

SU DELİSİ demiş ki:
Benim bildiğim tek bir kişi o ahtapot olayını yapıyodu ama o da 3 harflilerden yardım alıyomuş. Artık 3 harfliler gitmiş ve öylece kalmış diyeceğim şu ki: Başka varlıklara karışmayın biz beyin gücümüzü kullanıcaz, dinimizden çıkmıycaz yada başka varlıklara karışmıycaz. Bu verdiğim arkadaş size örnek olsun Wink

ben cinlerden deil demonlardan yararlanıodm tmmı bilip bilmeden her b.ka burnunuzu sokmayın Mad Mad Mad
http://www.intikal.org

HİDROKİNEZİ
1 sayfadaki 1 sayfası