Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parapsikoloji

ParapsikolojiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Psi-Ball hakkında...

2 posters
YazarMesaj
Eagle
Yeni üye
Yeni üye

Bükme Gücü : 0

Psi-Ball hakkında... Empty
MesajKonu: Psi-Ball hakkında...   Psi-Ball hakkında... Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 8:50 pm

Merhaba arkadaşlar ben bu olaylara daha yeni başladım.Psi-ball bana çok uygun geldi çünkü izlediğim bazı animelerdeki karakterlerin yaptıkları şeylere çok benziyordu.

İnternette baya araştırma yaptıktan sonra Psi-Ball hakkında çok şey öğrendim ve bir akşam balkona çıktım ve enerjimi rüzgardan çekmeye karar verdim.Avuçlarıma parmaklarımla spiral hayali çizgiler çizdim ve bu çizgileri birer mıknatıs olarak düşündüm.Avuçlarımı birbirine yaklaştırdım ve o sprilar çizgilerden elektirik akımı geçtiğini hayal ettim.Elektirik akımının ortasında yavaş yavaş bir top oluştuğunu hayal ettim aynı zamanda esen rüzgardan enerji çekmeye devam ettim.Enerji çoğaldıkça topumun büyüğüdüğünü hayal ettim ve bir süre sonra elimde aynı mıknatıslardaki gibi itme-çekme olayı gerçekleşti.Dahada konsatre oldum ve daha fazla enerji çektiğimi hayal ettim.Gözlerimi açtım birde ne göreyim.affraid Avuçlarımın içinde saydam bir kalkan! İlk önce inanamadım ama sakin oldum ve konsantrasyonumu bozmadım devam ettim.Enerji çekmeye devam ettikçe saydam olan kalkan katılaşmaya başladı.Bir süre sonra avucumda yarattığım topu yanımda bulunana kağıt parçasına atmaya çalıştım fakat başaramadım.Daha sonra işlemi kestim ve avuçlarımın için terlemişti ve hafif enerji kaybı hissetim halsizleştim.Sizce arkadaşlar daha çok pratik yapmalımıyım bu nesneleri hareket ettirmek için ve ne gibi pratikler yapmamı önerirsiniz?

Saygılarımla.
312
Yeni üye
Yeni üye

MesajKonu: Geri: Psi-Ball hakkında...   Psi-Ball hakkında... Icon_minitimeCuma Mart 02, 2012 10:19 pm

aslında bende birsüre önce o işi yapıyordum. bendede istediğim zaman çok fala itme istersemde çekme kuvveti yapabiliyordum.ama fırlatınca hiçbirşey olmuyordu. bende birsüre sonra pyrokinesis yapmaya başladım
312
Yeni üye
Yeni üye

MesajKonu: Geri: Psi-Ball hakkında...   Psi-Ball hakkında... Icon_minitimeC.tesi Mart 03, 2012 11:59 am

valla bende psi ball yapabilliyorum ama göremiyorum.bu iui bir çözüm santa

Psi-Ball hakkında...
1 sayfadaki 1 sayfası