Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parapsikoloji

ParapsikolojiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ben de geldim!!!

4 posters
YazarMesaj
.::ShineEyes::.
Yeni üye
Yeni üye

Balık Domuz
Bükme Gücü : 1

Ben de geldim!!! Empty
MesajKonu: Ben de geldim!!!   Ben de geldim!!! Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 6:05 am

Merhaba arkadaşlar ben de aranıza katıldım umarım iyi anlaşırız Very Happy Yalnız dikkatimi çeken bir şey oldu üyelerin forum hakkında görüşlerini bildirecekleri bir bölüm açılmamış açarsanız daha iyi olur diye düşünüyorum Smile Ayrıca telekinezi için de ayrı bir başlık açılmalı çünkü en baştan başlamak için telekineziyi bilmek gerekiyor(ukalalık olarak algılamayın gerçekten iyi niyetliliğimden istiyorum)...
HYDROKINESIS MASTER
Alışan
Alışan
HYDROKINESIS MASTER

Oğlak Domuz

Ben de geldim!!! Empty
MesajKonu: Geri: Ben de geldim!!!   Ben de geldim!!! Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 10:35 am

Yok ukalalık olarak algılamayız haklısın ayrıca hoşgeldin dostum Wink
kaula
Admin
kaula

Yengeç Domuz
Bükme Gücü : 17

Ben de geldim!!! Empty
MesajKonu: Geri: Ben de geldim!!!   Ben de geldim!!! Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 11:13 am

hoş geldin ve şu önerilerine cevap veriyim şimdi bizim forumda forum içi diye bir forum var ilk kategori de forum hakkında önerilerinizi ve benzseri şeyleri orada söyleyebilirsiniz Wink birde telekinezi yi fln düşündüm hatta her kineziye ayrı bir bölüm açacaktım ama bir çok kinezi var sorun orda eğer ona açtısam hepsine açmam gerekir o yüzden de parapsikoloji yardım diye bir yer açtım Wink
https://psisikgenclik.yetkin-forum.com
HYDROKINESIS MASTER
Alışan
Alışan
HYDROKINESIS MASTER

Oğlak Domuz

Ben de geldim!!! Empty
MesajKonu: Geri: Ben de geldim!!!   Ben de geldim!!! Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 11:22 am

Aslında en önemlileri elemental kineziler ve telekinezi bu beşliyi açsan yeterli bence Wink Hatta zor gelmesse neden hepsini açmayasın ki. Bizde durduk yere electro konularını pyroya yazmayıs
kaula
Admin
kaula

Yengeç Domuz

Ben de geldim!!! Empty
MesajKonu: Geri: Ben de geldim!!!   Ben de geldim!!! Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 12:01 pm

açtım onları şimdi oldu mu? Very Happy maksat bir sürü kinezi var zor olur Rolling Eyes
Yeni üye
Yeni üye

Balık Domuz

Ben de geldim!!! Empty
MesajKonu: Geri: Ben de geldim!!!   Ben de geldim!!! Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 5:31 pm

24 tane kinezi var Very Happy Tabi zor ama en bilinenleri o yüzden maksat adminimize zorluk çıkarmak değil güzel dostluklar gerçekleşecek gibi görünüyor Very Happy SU DELİSİ ile elemental bölümümüz aynı zaten benim sizlerden sizlerin de benden yani hepimizin birbirinden öğrenecek çok şey var Very Happy Madem konu açılmış bir de logo hazırlamak lazım yani parapsikoloji bölümü olduğu anlaşılmalı bu yüzden çok kötü oldu ama Very HappyBen de geldim!!! 73pq9izacoghdet26hn3_thumb
Rica ediyorum admincim istersen daha iyi de çıkarabilirim bunu şuan yaptım Very Happy
kaula
Admin
kaula

Yengeç Domuz

Ben de geldim!!! Empty
MesajKonu: Geri: Ben de geldim!!!   Ben de geldim!!! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 7:41 pm

güzel olmuş ne diyim Very Happy
ReNeGaDe
Alışan
Alışan

Balık Domuz
Bükme Gücü : 4

Ben de geldim!!! Empty
MesajKonu: Geri: Ben de geldim!!!   Ben de geldim!!! Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 11:02 pm

ShineEyes bu siteden başka sitede oldun mu sen? Very Happy Yani başka bi yerde gördüm sankim seni bu arada hoşgeldin Very Happy
http://teknogamespawn.blogspot.com

Ben de geldim!!!
1 sayfadaki 1 sayfası