Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parapsikoloji

ParapsikolojiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Beyni aldatma tekniği.

YazarMesaj
nevroz
Alışan
Alışan
nevroz

Yay Horoz
Bükme Gücü : 2

Beyni aldatma tekniği. Empty
MesajKonu: Beyni aldatma tekniği.   Beyni aldatma tekniği. Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 11:44 am

Arkadaşlar bu tekniği arkadaşımdan öğrendim ve bana mantıklı geldi, paylaşmak istedim.

HydroKinetic'in açmış olduğu [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Konusunda probleminiz varsa yani beyninizi aldatamıyorsanız şunu deneyin:

Önce geniş bir yerde yada odada durun. Bu teknikte yere yatacağız bu yüzden yere yorgan veya onun gibi yumuşak birşeyler koyabilirsiniz, çünkü rahatsız olursanız çıkamazsınız yani dikkat dağınıklığı olur. Yatacağınız yerin üstünde durun, tam ortasında. Gözlerinizi kapatın. Ayakta gendi etrafınızda birkaç tur sağa birkaç tur da sola dönün. Tam olarak ne tarafa dönük olduğunuzu anlamamalısınız. Eğer ışıktan ne tarafa yattığımı anlıyorum derseniz gözünüzü birşeyle bağlayabilir ya da o gelen ışığı da ayrı bir teknik olarak kullanabilirsiniz. sonrasında ne tarafa dönük olduğumuzu bilmediğimiz halde istediğiniz bir yöne dönük olduğunuzu düşünün. Ona beyninizi inandırdıktan sonra tam ters yöne doğru yattığınızı düşünün ve beyninizi kandırın. Sonunda da rahat ettiğiniz bir teknik uygulayın.

Dediğim gibi arkadaşımdan öğrendim alıntı değildir.
Saygılarımla...

Beyni aldatma tekniği.
1 sayfadaki 1 sayfası