Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parapsikoloji

ParapsikolojiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

En İyi Sonuç Veren Astral Seyahat Tekniği

+2
nevroz
HydroKinetic
6 posters
YazarMesaj
HydroKinetic
Acemi
Acemi
HydroKinetic

Balık Domuz
Bükme Gücü : 12

En İyi Sonuç Veren Astral Seyahat Tekniği Empty
MesajKonu: En İyi Sonuç Veren Astral Seyahat Tekniği   En İyi Sonuç Veren Astral Seyahat Tekniği Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 2:27 pm

Bastırılmış, önlenmiş, set çekilmiş, yerine getirilmemiş arzular; astral çıkışlara sebebiyet veren Önemli faktörlerdir.. Bundan yararlanarak da astral çıkış gerçekleştirilebilir. Yatmadan önce sizi susattıracak tuzlu yiyecekler yiyiniz. Odanızın belli bir köşesine de bir bardak su koyunuz. Ve kendinize şu telkinde bulunarak yatınız:

“Rüyamda susadığımda o köşeye gidip bardaktaki suyu içeceğim… Ancak bardağa elimi uzattığım anda şuurumu kazanacağım…”

Uyku esnasında fiziki beden hareket edemeyeceği için, su içmek için duyulan şiddetli arzu, astralin bedenden çıkışına sebebiyet verir. Kendi kendinize verdiğiniz telkinle de bardağa elinizi uzattığınız an, bedeninizin dışında uyanmanız mümkün olabilir. Bir anda kendinizi bardağın yanında, bedeninizi ise yatmakta yatar vaziyette bulabilirsiniz. Uygulanması çok kolay olduğu için bu metotla astral çıkış yapan çok sayıda insan vardır.

Yukarıdaki deneyinizin başarıya ulaşması için, deneye başlamadan önce, böyle bir çalışmayı tüm ayrıntılarıyla nasıl gerçekleşeceğini en az 10 gün boyunca zihninizde iyice canlandırın. Ve her gece yatmadan önce tuzlu yiyecekler yemeden de telkinlerinizi 10 gün boyunca kendi kendinize tekrarlayınız. 10 günlük sürenizin sonunda, bu metodu uygulamaya başlayın. Böylelikle başarıyı büyük ölçüde garanti altına almış olacaksınız

ergun candan - ruhsal güçleri geliştirme teknikleri kitabından alıntıdır
http://www.intikal.org
nevroz
Alışan
Alışan
nevroz

Yay Horoz
Bükme Gücü : 2

MesajKonu: Geri: En İyi Sonuç Veren Astral Seyahat Tekniği   En İyi Sonuç Veren Astral Seyahat Tekniği Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 10:40 am

Tuvalete gitmek istiyorsak da olabilir mi acaba ?Very Happy Sonra tuvalete diye... Very Happy
isox96
Alışan
Alışan
isox96

Kova Domuz
Bükme Gücü : 0

MesajKonu: Geri: En İyi Sonuç Veren Astral Seyahat Tekniği   En İyi Sonuç Veren Astral Seyahat Tekniği Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 2:08 pm

Tuvalete bi gidiyosun tam tuvaletini yaparken uyanıyosun Very Happy .Sonra babanda astrale çıkmış oda geliyo oğlum napıyosun burda lol!
nevroz
Alışan
Alışan
nevroz

Yay Horoz

MesajKonu: Geri: En İyi Sonuç Veren Astral Seyahat Tekniği   En İyi Sonuç Veren Astral Seyahat Tekniği Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 2:45 pm

Tuvalete yapıyorum diye yatağı batırmasın da Very Happy
m_e_akbulut
Alışan
Alışan
m_e_akbulut

Boğa Domuz
Bükme Gücü : -4

MesajKonu: Geri: En İyi Sonuç Veren Astral Seyahat Tekniği   En İyi Sonuç Veren Astral Seyahat Tekniği Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 8:58 pm

telkin metotu hmm... ama astral bedenimiz çıksada neler olduğunu biz hatırlamayacağız ki...
isox96
Alışan
Alışan
isox96

Kova Domuz

MesajKonu: Geri: En İyi Sonuç Veren Astral Seyahat Tekniği   En İyi Sonuç Veren Astral Seyahat Tekniği Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 9:00 pm

Astral seyehatte bilinciniz açıktır ve ruhla yolculuk yapıyorsunuz.Yani herşeyi hatırlayacaksınız görecek duyacaksınız Smile.Astrale çıktıktan sonra kendi bedeninizi görebilirsiniz dikkatli olun korkmayın yolculuğumuz 10 dakika içerisinde başlayacaktır lütfen kemerlerinizi bağlayınız Very Happy Razz
nevroz
Alışan
Alışan
nevroz

Yay Horoz

MesajKonu: Geri: En İyi Sonuç Veren Astral Seyahat Tekniği   En İyi Sonuç Veren Astral Seyahat Tekniği Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 9:28 pm

Yaşadığın her şeyi hatırlayacaksın... hiç astale çıkan var mı?
isox96
Alışan
Alışan
isox96

Kova Domuz

MesajKonu: Geri: En İyi Sonuç Veren Astral Seyahat Tekniği   En İyi Sonuç Veren Astral Seyahat Tekniği Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 9:29 pm

Ben çıktım. Smile
K4 ~
Acemi
Acemi
K4 ~

Kova Domuz
Bükme Gücü : 5

MesajKonu: Geri: En İyi Sonuç Veren Astral Seyahat Tekniği   En İyi Sonuç Veren Astral Seyahat Tekniği Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 9:57 pm

güzel mi bari oralar nasıl hissediyosun dünyanın merkezi ya da okyanusun dibi ya da başka galaksilere gidebilir misin (biraz aştım kendimi)
http://www.facebookvideobulucu.tr.cx
isox96
Alışan
Alışan
isox96

Kova Domuz

MesajKonu: Geri: En İyi Sonuç Veren Astral Seyahat Tekniği   En İyi Sonuç Veren Astral Seyahat Tekniği Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 9:59 pm

Herkesin yapmaması gereken birşey mesela ben birdaha yapmayı düşünmüyorum(kendimi uyurken gördüm de Very Happy)Neyi veya nereyi düşünürseniz oraya hemen gidiyorsunuz.Mesela şeytan düşünseniz sizin kafanızdaki korkunç şeytan şekli hemen karşınıza gelebilir yani çok iyi birşey değil cesursanız yapın Very Happy
nevroz
Alışan
Alışan
nevroz

Yay Horoz

MesajKonu: Geri: En İyi Sonuç Veren Astral Seyahat Tekniği   En İyi Sonuç Veren Astral Seyahat Tekniği Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 9:45 am

Ben de çıkmıştım ama çok uğraştırıyor. Dikkat dağınıklığı çok oluyordu bende ama uğraştığınız zaman düşüncelerinizi bir araya toplayabiliyorsunuz. Çıkınca ne mi oldu? Ben zaten kendimi göreceğimi bildiğim için hiç korkmadım. Zaten o konuda soğukkanlılığım vardır.evin içinde biraz dolaştım. Sadece bu. Sonra ne oldu bilmiyorum ama uyandım. Rahatsız olmuş olabilirim. Belki o yüzdendir.
-Saygılar..
isox96
Alışan
Alışan
isox96

Kova Domuz

MesajKonu: Geri: En İyi Sonuç Veren Astral Seyahat Tekniği   En İyi Sonuç Veren Astral Seyahat Tekniği Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 12:53 pm

Zaten en iyisi de duvarlar:D.Hiç duvar yokmuş gibi dolanıyorsunuz Very Happy
312
Yeni üye
Yeni üye

MesajKonu: Geri: En İyi Sonuç Veren Astral Seyahat Tekniği   En İyi Sonuç Veren Astral Seyahat Tekniği Icon_minitimeCuma Mart 02, 2012 10:26 pm

valla ben şimdiden korktum çıksam ben varyaaaa direk çığlık atarım ve hemen fizik beden şeklinde yataktan kalkarım

En İyi Sonuç Veren Astral Seyahat Tekniği
1 sayfadaki 1 sayfası