Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parapsikoloji

ParapsikolojiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Psi-Wheel Deneyimim

4 posters
YazarMesaj
muratkslack
Yeni üye
Yeni üye
muratkslack

Yengeç Köpek
Bükme Gücü : 0

Psi-Wheel Deneyimim Empty
MesajKonu: Psi-Wheel Deneyimim   Psi-Wheel Deneyimim Icon_minitimeCuma Nis. 16, 2010 9:38 am

Arkadaşlar 1 hafta önce bir filmde "astral seyahat" diye birşey duymuştum.Anlamını bilmediğim için araştırmak istedim.Araştırmalarım sonucunda birçok bilgi edindim.Daha sonra bir takım kinezileri araştırdım ve gerçekten çok ilgimi çekti.Forumda zorluk sıralamasına göre Telekinezi en başta yer alıyor.Telekinezinin de en basit olanı psi-wheel olduğunu öğrendim.Araştırdım ve denemeye karar verdim.Bugün öğleden sonra bir deneyimim olacak.Şu an deneyemiyorum çünkü annem ve ağbim evdeler.Dikkatimi dağıtcak hiçbişey olmasını istemiyorum.Onlar gittikten sonra başlicam.Bu sayfadan sizleri haberdar edicem, bana şans dileyin =)
kaula
Admin
kaula

Yengeç Domuz
Bükme Gücü : 17

MesajKonu: Geri: Psi-Wheel Deneyimim   Psi-Wheel Deneyimim Icon_minitimeCuma Nis. 16, 2010 2:17 pm

İyi şanslar...=)
https://psisikgenclik.yetkin-forum.com
muratkslack
Yeni üye
Yeni üye
muratkslack

Yengeç Köpek

MesajKonu: Geri: Psi-Wheel Deneyimim   Psi-Wheel Deneyimim Icon_minitimeCuma Nis. 16, 2010 2:32 pm

Denedim, ve başarasız oldum.Ama başarasız olduktan sonra internette yine birkaç bişeye baktım.Kapak çalışması gibi pratikler falan varmış.Bu işte daha yeniyim, ama inancım tam.Kesinlike yapıcam.Yaklaşık 3 ay gibi bi süre hep kapak çalışması yapıcam.Sonra geçicem psi-wheel psi-ball falan =))
kaula
Admin
kaula

Yengeç Domuz
Bükme Gücü : 17

MesajKonu: Geri: Psi-Wheel Deneyimim   Psi-Wheel Deneyimim Icon_minitimeCuma Nis. 16, 2010 2:46 pm

muratkslack demiş ki:
Denedim, ve başarasız oldum.Ama başarasız olduktan sonra internette yine birkaç bişeye baktım.Kapak çalışması gibi pratikler falan varmış.Bu işte daha yeniyim, ama inancım tam.Kesinlike yapıcam.Yaklaşık 3 ay gibi bi süre hep kapak çalışması yapıcam.Sonra geçicem psi-wheel psi-ball falan =))

Yolunu sen çizersin fakat doğru şekilde çizmeye özen göster bi çalışmayı yarıda bırakıp diğerine atlama ok...Bi çok kişi böyle yapar ve sonu en başa dönmek...Ayrıca ilk denemende başaramaman doğaldır çalışmaya devm...
https://psisikgenclik.yetkin-forum.com
muratkslack
Yeni üye
Yeni üye
muratkslack

Yengeç Köpek

MesajKonu: Geri: Psi-Wheel Deneyimim   Psi-Wheel Deneyimim Icon_minitimeCuma Nis. 16, 2010 2:54 pm

Kapak çalışmasının çok işe yaradığını okudum internetten.Ben de işin temelinden başlamak istedim.Daha sonra psi-wheel kolay olarak yapılıyomuş.O yüzden başlayayım dedim ama yanlış mı yaptım ki ? :S
K4 ~
Acemi
Acemi
K4 ~

Kova Domuz
Bükme Gücü : 5

MesajKonu: Geri: Psi-Wheel Deneyimim   Psi-Wheel Deneyimim Icon_minitimeCuma Nis. 16, 2010 4:21 pm

kaula demiş ki:
muratkslack demiş ki:

Yolunu sen çizersin fakat doğru şekilde çizmeye özen göster bi çalışmayı yarıda bırakıp diğerine atlama ok...Bi çok kişi böyle yapar ve sonu en başa dönmek...Ayrıca ilk denemende başaramaman doğaldır çalışmaya devm...
Ben o hataya düştüm hidrokinezi denedim kaşık bükme denedim levitasyon denedim fotokinezi denedim psi whell denedim psi ball denedim sonra yalnızca elektrokineziye odaklandım ve 2 haftadır sadece onu yapıyorum afro
http://www.facebookvideobulucu.tr.cx
muratkslack
Yeni üye
Yeni üye
muratkslack

Yengeç Köpek

MesajKonu: Geri: Psi-Wheel Deneyimim   Psi-Wheel Deneyimim Icon_minitimeCuma Nis. 16, 2010 4:31 pm

Ben yeniyim daha hiçbişe denemedim psi-wheel haricinde.Sonra bu kapak çalışmasını okudum internetten daha iyi olabileceğimi düşündüm.Zaten 1 kez denedim psi-wheel'i.Kapak çalışması yaparak daha iyi olcağıma inanıyorum Very Happy
K4 ~
Acemi
Acemi
K4 ~

Kova Domuz
Bükme Gücü : 5

MesajKonu: Geri: Psi-Wheel Deneyimim   Psi-Wheel Deneyimim Icon_minitimeCuma Nis. 16, 2010 4:36 pm

inşallah başarırsın afro
http://www.facebookvideobulucu.tr.cx
muratkslack
Yeni üye
Yeni üye
muratkslack

Yengeç Köpek

MesajKonu: Geri: Psi-Wheel Deneyimim   Psi-Wheel Deneyimim Icon_minitimeCuma Nis. 16, 2010 4:41 pm

İnşallah, çok çalışcam yaa yılmicam king
ReNeGaDe
Alışan
Alışan

Balık Domuz
Bükme Gücü : 4

MesajKonu: Geri: Psi-Wheel Deneyimim   Psi-Wheel Deneyimim Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 10:28 am

İnş. başarırsın diye bişey yok istersen başarırısın tabii ki sonuçta bizde bunları kafamızdan atmıyoruz bunlar olan şeyler az sonra bir abimiz farkındalık konusunu paylaşmış başka bir sitede onu buraya kopyalicam izin verirse onu mutlaka herkes okumalı...
http://teknogamespawn.blogspot.com
muratkslack
Yeni üye
Yeni üye
muratkslack

Yengeç Köpek

MesajKonu: Geri: Psi-Wheel Deneyimim   Psi-Wheel Deneyimim Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 11:16 am

Tabikide, kendime olan inancım sonsuz.Kafaya koydum yani. =))

Psi-Wheel Deneyimim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Psi-wheel
» Astral Deneyimim
» Elektrokinezi deneyimim
» Telekinezi psi-wheel/psi-çark geniş bilgi...
» Astral deneyimim-çıkamasamda bişiler oldu :D -