Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parapsikoloji

ParapsikolojiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Deneyım Sayılırsa Tabi :) ( İLK DENEMEM )

3 posters
YazarMesaj
HellB0y
Yeni üye
Yeni üye
HellB0y

Terazi Horoz
Bükme Gücü : 0

Deneyım Sayılırsa Tabi :)  (  İLK DENEMEM ) Empty
MesajKonu: Deneyım Sayılırsa Tabi :) ( İLK DENEMEM )   Deneyım Sayılırsa Tabi :)  (  İLK DENEMEM ) Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 11:19 am

Dun Sevgili Dostum KAULA ' nın Önerisi Üzerine Astral Seyehat Denedım ... Önce Bi Topraklama Yaptım .. Ve Gerçektende Sankı Ellerımde Elektiriklenme Hissettim .. Enerjimi Hissedebiliyordum .. ( elektrokineziyle urasıorum ) Sonrasında Sıcak Bı Dus Aldım .. Yatağıma Uzandım .. Ve Okuduklarımı Değerlendıormeye Basladım .. Bas Kuzeye Gelecek Sekılde Ayarladım . Ve Rahatlamaya Çalıstım Bi Süre Sonra İmaje Etmeye Basladım ... 2 . Bedenım Bas Hizzasından Ayaklara Doğru Kalktığını Ve O An Kollarımın Ve Sol Sırt Kanat Bölumunde Tuhaf Bi His Olustu .. Ve Basım Mukemmel Bi Biçimde Ağrımaya Basladı .. Bedenım Soğuktu Ama 5 dk. İçinde O Soğukta Pişiodum .. Very Happy Sonrasında O Bas Ağrısına Dayanamayıp Bıraktım Ve Bırakmamla Uykuya Dalmısım Very Happy

Sizce Bu Bas Ağrısı Ve Kolumda Hıssettiklerım Ne Anlama Gelıyor .. ?
ReNeGaDe
Alışan
Alışan

Balık Domuz
Bükme Gücü : 4

MesajKonu: Geri: Deneyım Sayılırsa Tabi :) ( İLK DENEMEM )   Deneyım Sayılırsa Tabi :)  (  İLK DENEMEM ) Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 8:15 pm

Uyumasaydın çıkıcaktın anlamına geliyor son safhada olur o şeyler ruhun önce ayaklarından çıkmaya başlar en son olarak 3. göz bölgesinden çıkar yani alnından o yüzden tam o 3. gözün olduğu yerde çok büyük yada çok düşük bir ağrı olur ve yaklaşık 20 30 saniye sonra evde astral bedeninle dolaşıyor olacaktın Smile
http://teknogamespawn.blogspot.com
HydroKinetic
Acemi
Acemi
HydroKinetic

Balık Domuz
Bükme Gücü : 12

MesajKonu: Geri: Deneyım Sayılırsa Tabi :) ( İLK DENEMEM )   Deneyım Sayılırsa Tabi :)  (  İLK DENEMEM ) Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 8:22 pm

ikiside normal şeyler keşke devam etseydn
http://www.intikal.org
HellB0y
Yeni üye
Yeni üye
HellB0y

Terazi Horoz

MesajKonu: Geri: Deneyım Sayılırsa Tabi :) ( İLK DENEMEM )   Deneyım Sayılırsa Tabi :)  (  İLK DENEMEM ) Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 9:23 pm

Ama Bi An Dedım Olmucak Pes Ettım Ama Sımdı Pişmanım Kaula ile sohbet Ettık Bıras Oda Aynen Söle Dedı KESKE DEVAM ETSEYDIN ... Ama İlk Denemeye Göre Nasıl Very Happy
HellB0y
Yeni üye
Yeni üye
HellB0y

Terazi Horoz

MesajKonu: Geri: Deneyım Sayılırsa Tabi :) ( İLK DENEMEM )   Deneyım Sayılırsa Tabi :)  (  İLK DENEMEM ) Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 9:24 pm

Ve Ayrıca Neden Sol Tarafta Hıssettım Bunu .. Sol Kulağım Yanıodu Resmen ..

Deneyım Sayılırsa Tabi :) ( İLK DENEMEM )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Astral Deneyim
» 22.03.2010 Astral Deneyım 2 ---
» Aerokinezi müthiş video (tabi gerçekse:D)