Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parapsikoloji

ParapsikolojiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Site Açma

4 posters
YazarMesaj
K4 ~
Acemi
Acemi
K4 ~

Kova Domuz
Bükme Gücü : 5

Site Açma Empty
MesajKonu: Site Açma   Site Açma Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 9:21 pm

Size websitesi açmayı anlatacağım ve bunu beleşe yapabilirsiniz. Bir web sitesi tasarımcısı ve amatör hacker olarak bunları anlatmak istedim. mynet forumup vb. site editörleri kullanmanıza gerek yok bilmeniz gereken tek şey HTML bilgisi php ve asp biliyosanız bunu okumanıza gerek yok.Netten araştıma yapıp htmlyi biraz kavrayın Frontpage gibi programlar yardımcı olacaktır.

Normal Site Yapma

Sıra geldi profesyonel site yapmaya.Uzun uzun şablon yaratmak istemiyosanız (ben de istemiyorum) internette free template,free css template,site şablonları die aratabilirsiniz.Bulduğunuz şablonu bilgisayara kaydedin .html uzantılı dosyayı metin belgesinden açın ve gerekli düzenlemeleri yapın düzenleme nasıl oluyo derseniz nette kurcalayın kaparsınız bu iş. Düzenledikten sonra siteniz hazır

Forum Açma

Yine hazır şablon indirin zaten sıfırdan yapamazsınız yapsaydınız bunu okuyo olmayacaktınız. Ama burada arama kriteri smf tema,vbullettin vb. şeklinde olmalıdır. Kurulumu içinde yazar.

İnternette Yayınlama

www.freehostia.com adresine girin orda altta chocolate var ona basın internet sitesi adı seçimlerinde en sağdakini seçin www.siteadi.freehostia.com şeklinde oluyo site adını değiştirin. üyelik bilgilerini doldurun msn ve ad soyad kısmını sallamayın. Gelen e postayı açın size kullanıcı adı ve şifre verecektir. Siteye sahip oldunuz şimdi yapmanız gereken Filezilla programını indirmek netten bulabilirsiniz Freeware bir yazlım çünkü. açınca site adı kısmına sitenizin adını dabılyusuz(wwwsiz)yazın kullanıcı adını ve şifrenizi yazın port kısmına 21 yazın.Giriş yaptıktan sonra klasöre girin biraz yavaş çalışıyo ne de olsa beleş Very Happy o kısma dosyaları sürükle bıraq yöntemiyle koyun. Hepsi atılınca siteye girip bakın. Eğer sitenin sonunda .freehostia.com olmasını istemiyorsanız www.tr.cx vb sitelere girin ve yeni sitenizin adını yazın yönlendirilecek url kısmına sitenizi yazın. kaydı tamamlayınca adrese girin siteniz açılıyo olacak eğer açılmassa sorunu anlatın yardımcı olayım.Bu yazı Kutay ALTINTAŞ'a aittir.O kişi benim alıntı olunca bakmadan bunu da alcakları için yazıyorum Very Happy

Alıntı değildir
http://www.facebookvideobulucu.tr.cx
ReNeGaDe
Alışan
Alışan

Balık Domuz
Bükme Gücü : 4

Site Açma Empty
MesajKonu: Geri: Site Açma   Site Açma Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 8:16 pm

Ellerine emeğine sağlık Smile
http://teknogamespawn.blogspot.com
kaula
Admin
kaula

Yengeç Domuz
Bükme Gücü : 17

Site Açma Empty
MesajKonu: Geri: Site Açma   Site Açma Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 1:47 pm

Açıklaman ii güzel olmuş ama siteleriniz reklamını yapmayın yasak...
https://psisikgenclik.yetkin-forum.com
nevroz
Alışan
Alışan
nevroz

Yay Horoz
Bükme Gücü : 2

Site Açma Empty
MesajKonu: Geri: Site Açma   Site Açma Icon_minitimePtsi Mart 29, 2010 10:16 pm

Teşekkür ederim bu konuda bilgin var.
Benim bir websitem yok ama bilgisayar okuyorum flash, photoshop ve dreamweaver kullanabiliyorum eğer bir ihtiyacın olursa -özellikle photoshop ve flash- yardımcı olmaya çalışırım.
-Sağlıcakla

Site Açma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ÇAKRA AÇMA 2
» Klasör açma
» Duruişiti için Kulak Çakrası Açma