Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parapsikoloji

ParapsikolojiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Psi-ball Nasil yapılır...Adım,Adım...

+4
K4 ~
su bükücüler01
Tophh
kaula
8 posters
YazarMesaj
kaula
Admin
kaula

Yengeç Domuz
Bükme Gücü : 17

Psi-ball Nasil yapılır...Adım,Adım... Empty
MesajKonu: Psi-ball Nasil yapılır...Adım,Adım...   Psi-ball Nasil yapılır...Adım,Adım... Icon_minitimePaz Ara. 27, 2009 12:31 pm

1.Adım
Önce topunuzu nerde oluşturacağınıza karar verin ... İki elinizin arasında , diğer odada, üçüncü gözünüzde yada Çinde farketmez

Psi topu oluşturmak için Temel üç yöntem vardır... Bunların dışında sizde teknikler geliştirebilirsiniz...

2.adım

Enerjiyi hangi kaynaktan çekeceğinize karar verin ... Güneş , Ay , Yıldızlar , Dünya , vs.. Güneşten çektiğiniz enerji ile topunuz sıcak, Aydan çektiğiniz enerji ile soğuk olur... Dünyadan enerji çekmenizi tavsiye ederim çünkü ayaklarınızın altında olan bir şeyden enerji çekmek çok daha kolay olur...

3. Adım

Enerjiyi hangi kaynaktan çekeceğinize karar verdikten sonra sıra enerjiyi çekmeye gelir... Bu evre çok önemlidir ama biraz zamanınızı alır... enerjinin ayaklarınızın altından sürekli vucudunuza aktığını imajine edin ... Hemen bırakmayın birkaç dakika bu işleme devam edin...

4. adım

Biriktirdiğiniz enerjiyi kollarınıza , ordan avuçiçlerinize getirin... buarada enerji çekmeye devam edebilirsiniz... basıncı hissetmeye çalışın..Oluşturduğunuz topun sesini,görüntüsünü,ısısını hareketini imajine edin.

5. adım

Sıra topunuzu yoğunlaştırmaya geldi...Ellerinizi aşağıdaki şekildeki gibi birbirine yaklaştırıp uzaklaştırın .. bunu yaparken her yaklaştırdığınızda topun yoğunlaştığını ve ellerinizle sıkıştırdığınızı düşünün...

Psi-ball Nasil yapılır...Adım,Adım... PSI_Ball

6.Adım
Oluşturduğunuz topu istediğiniz yere istediğiniz şekilde fırlatabilirsiniz... bunu ellerinizi hareket ettirmeden yapabileceğiniz gibi fiziksel olarakta yapabilirsiniz... Fiziksel olarak atmak psikolojik açıdan işe yarıyor...

Alıntıdır...

En son kaula tarafından Salı Ara. 29, 2009 4:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://psisikgenclik.yetkin-forum.com
Tophh
Yeni üye
Yeni üye
Tophh

Başak Domuz
Bükme Gücü : 0

MesajKonu: Geri: Psi-ball Nasil yapılır...Adım,Adım...   Psi-ball Nasil yapılır...Adım,Adım... Icon_minitimePaz Ara. 27, 2009 2:07 pm

tşkkürlerdee 5. adımda aşağıdaki şekil gibi demişin aşağıda şekill yok Very Happy
su bükücüler01
Yeni üye
Yeni üye
su bükücüler01

Başak Manda

MesajKonu: Geri: Psi-ball Nasil yapılır...Adım,Adım...   Psi-ball Nasil yapılır...Adım,Adım... Icon_minitimePtsi Ara. 28, 2009 6:33 pm

ewt xD
kaula
Admin
kaula

Yengeç Domuz

MesajKonu: Geri: Psi-ball Nasil yapılır...Adım,Adım...   Psi-ball Nasil yapılır...Adım,Adım... Icon_minitimeSalı Ara. 29, 2009 4:55 pm

Düzelttim...
K4 ~
Acemi
Acemi
K4 ~

Kova Domuz
Bükme Gücü : 5

MesajKonu: Geri: Psi-ball Nasil yapılır...Adım,Adım...   Psi-ball Nasil yapılır...Adım,Adım... Icon_minitimePerş. Mart 25, 2010 3:30 pm

gözler açık mı kapalı mı?
http://www.facebookvideobulucu.tr.cx
kaula
Admin
kaula

Yengeç Domuz

MesajKonu: Geri: Psi-ball Nasil yapılır...Adım,Adım...   Psi-ball Nasil yapılır...Adım,Adım... Icon_minitimePerş. Mart 25, 2010 10:22 pm

malaman demiş ki:
gözler açık mı kapalı mı?
Nasıl olmasını istersen...
ATMACA
Yeni üye
Yeni üye
ATMACA

MesajKonu: Geri: Psi-ball Nasil yapılır...Adım,Adım...   Psi-ball Nasil yapılır...Adım,Adım... Icon_minitimePtsi Mart 07, 2011 4:52 pm

ARKADAŞLAR bu psi topunun oluştuğunu nasıl anlarız... lol!
psikal
Yeni üye
Yeni üye

MesajKonu: Geri: Psi-ball Nasil yapılır...Adım,Adım...   Psi-ball Nasil yapılır...Adım,Adım... Icon_minitimePerş. Haz. 09, 2011 9:11 am

Az önce yine yaptım. Ellerimi birbirine yaklaştırınca enerji yoğunluğunu ve kıvılcımı hissediyordum. Psi-topu çok seviyorum. Smile)))
ceren doğanay
Yeni üye
Yeni üye
ceren doğanay

Oğlak Sıçan

MesajKonu: Geri: Psi-ball Nasil yapılır...Adım,Adım...   Psi-ball Nasil yapılır...Adım,Adım... Icon_minitimePaz Tem. 10, 2011 9:49 pm

ay ama ellermin içi uyuşuo Very Happy Question bu normal mi flower
elshen
Yeni üye
Yeni üye

MesajKonu: Geri: Psi-ball Nasil yapılır...Adım,Adım...   Psi-ball Nasil yapılır...Adım,Adım... Icon_minitimePtsi Haz. 24, 2013 1:49 pm

enerji nasil cekilir ve yonlendirilir soylermisiniz acaba cunki enerji cekmek o kadar da kolay degil bilirsiniz iste
elshen
Yeni üye
Yeni üye

MesajKonu: Geri: Psi-ball Nasil yapılır...Adım,Adım...   Psi-ball Nasil yapılır...Adım,Adım... Icon_minitimePtsi Haz. 24, 2013 1:56 pm

burda online kimse varmi bana cabuk bi sekilde cevaplar lazim da onceden yardim gosteren herkese tesekkur ediyorum

Psi-ball Nasil yapılır...Adım,Adım...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Durugörü nedir? Nasıl Yapılır? Detaylı Anlatım
» Psi ball Renklendirme
» sbs nasıl
» Ejderhanı Nasıl Eğitirsin
» Sitemizi Nasıl Buldunuz