Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parapsikoloji

ParapsikolojiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Airkinezi kaula'dan...

5 posters
YazarMesaj
kaula
Admin
kaula

Yengeç Domuz
Bükme Gücü : 17

Airkinezi kaula'dan... Empty
MesajKonu: Airkinezi kaula'dan...   Airkinezi kaula'dan... Icon_minitimeÇarş. Kas. 04, 2009 3:07 pm

Bu yöntem benim yöntemim tamamen bana aittir o yüzden alıntı falan değildir...
Very Happy Bu yöntemi ben dün aerokinezi yaparken buldum ki tabi belkide benden önce bulanlarda olabilir hiç bilmiyorum bir anda aklıma geldi bende düşünmektense yöntemi zihmimin bulmasına izin verdim nasıl rüyada güzel seneryolar yapıyor burda bişey bulur dedim bulduda işe de yaradı şimdi başlıyoruz.

Önce meditasyon yapar şekilde oturun burundan nefes alıp ağızdan verin her nesef aldığınızda vucudunuza pozitif enerji girdiğini ve verdiğinizde negatif enerjinin gittiğini imaje -hayal- edin ve her nefes aldığınızda daha da güçleniyorsunuz verdiğinizde de kötü duyguların/düşüncelerin kısaca negatifin gittiğini düşünüyorsunuz bunu kendinizi hazır hissedene kadar yapın (ister 3dakka ister 5 dakka isterseniz 1 saat isterseniz de hiç bitirmeyin )

Sıra uygulama zamanınızda şimdi kendinizi havada meditasyon yapıyor gibi düşünün sizde bu sırada kendinizi seyrediyorsunuz.Beyninizden topladığınız ve içinizde olan enerjinin dışarı çıkıp bütün vucudunuzu kapladığını düşünün.Bu enerjiyi mavi olarak düşünün -ben mavi olarak düşündüm isterseniz siz başka bişey olarak düşünün-. Bu enerji sace vucudunuzdan çıkmıyor aynı zamanda havadanda enerji alıyor,mıknatıs gibi pozitif bütün enerjiyi çekiyor ve gücleniyor -güçlendiğini hayal etmeniz için bir tiyo seçttiğiniz enerji istediğiniz renkte vucudunuza yayılıyordu işte her enerji aldığınızda o renk artsın güçlensin güçlensin ne kadar güçlü yapacağınız size kalmış Wink - sonunda kendinizi güçlü ve yapmaya hazır hissettiğinizde şöle yapıyoruz ;

Vucudunuzu kaplayan enerji vucudunuzu kaplamayı bırakıp havaya karşıyor ama sizin isteklerinizi yapacak şekilde o enerjiyi serbest bırakmayın şimdi hava ile bütünleşiyor ve artık hava ile enerjiniz bir bütün ki tabi sizde hava ile bir bütünsünüz!!!! şimdi ilk olarak rüzgarı varsa hızlandırmayı yoksa oluşturmayı düşünün -iseter yönünü değiştirin Wink-. Hava hızlanıyor ve yüzünüze çarpıyor.

Yukardakileri bşardıktan sonra kendinizi enerjisiz hissedebilirsiniz -ben öle hissettim uykum yoktu uyumak istedim halsiz gibi oldum-çünkü çok enerji harcadınız şimdi yapacağımız son bir şey kaldı gönderdğiniz enerjiyi geri getirmek yoksa bütün gün kendinizi halsiz uykusuz fln hissedebilirsiniz.Şimdi başınızdan enerjinn çıktığı yerden geri içeri girdiğini düşünün gönderdiğiniz bütün enerji birazdaha güçlenerek geri geliyor ve yeniden yerine dönüyor siz artık yeniden kendinizi güçlü hissedince işlemin bittiğini anlayınca enerjinin içiri girdiği yer kapansn vucudnuzun diğer bölgeleri gibi kapansın artık enerji çıkamasın -siz çıkmasını isteyene kadar-

Yazı uzun ama uygulama 30 dakka sürmüyor tabi bende öyle 10 dk sürmüştü ama zamanla sizdede öyle olur merak etmeyin Wink umarım sizdede işe yarar çünkü bende işe yaradı...

ALINTI BEYNİM Very Happy
https://psisikgenclik.yetkin-forum.com
HydroKinetic
Acemi
Acemi
HydroKinetic

Balık Domuz
Bükme Gücü : 12

MesajKonu: Geri: Airkinezi kaula'dan...   Airkinezi kaula'dan... Icon_minitimePaz Kas. 08, 2009 3:18 pm

aşkolsun kaula bu havadan enerji çekme ve enerji dengezisliklerine yol açar.bunu konunun antiseptiğin yöntemi olduğundan bilmeliydin Very Happy .D
http://www.intikal.org
kaula
Admin
kaula

Yengeç Domuz

MesajKonu: Geri: Airkinezi kaula'dan...   Airkinezi kaula'dan... Icon_minitimePaz Kas. 08, 2009 5:00 pm

haıyr bu benim yöntemim...Bu yöntemi bulalı 1,5 1 ay olmuştu foton olduğun sitede bak istersen ne zaman yayınlamışım bunu
airkinezi denenmiştir
konunun adı yani o zaman hep pozitif enerji çekiyodum...
HydroKinetic
Acemi
Acemi
HydroKinetic

Balık Domuz

MesajKonu: Geri: Airkinezi kaula'dan...   Airkinezi kaula'dan... Icon_minitimePtsi Kas. 09, 2009 10:08 am

tmm ii o zaman Very Happy
m_e_akbulut
Alışan
Alışan
m_e_akbulut

Boğa Domuz
Bükme Gücü : -4

MesajKonu: Geri: Airkinezi kaula'dan...   Airkinezi kaula'dan... Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 8:12 pm

teşekkürler bu evimizin içinde yapılabilir mi??? Very Happy Smile
HydroKinetic
Acemi
Acemi
HydroKinetic

Balık Domuz

MesajKonu: Geri: Airkinezi kaula'dan...   Airkinezi kaula'dan... Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 2:06 pm

hava her yerde havadır tabiiki ilerlerseniz evinizin içinde yapabilirsiniz ama havanın özgür olduğu ve enerjisinin en kuvvetli yer olduğu yerlerden başlamak her zaman daha iyidir.
kaula
Admin
kaula

Yengeç Domuz

MesajKonu: Geri: Airkinezi kaula'dan...   Airkinezi kaula'dan... Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 8:05 pm

HydroKinetic demiş ki:
hava her yerde havadır tabiiki ilerlerseniz evinizin içinde yapabilirsiniz ama havanın özgür olduğu ve enerjisinin en kuvvetli yer olduğu yerlerden başlamak her zaman daha iyidir.

Cevabı verdi Very Happy ...
m_e_akbulut
Alışan
Alışan
m_e_akbulut

Boğa Domuz
Bükme Gücü : -4

MesajKonu: Geri: Airkinezi kaula'dan...   Airkinezi kaula'dan... Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 9:44 pm

Very Happy afro
GirlonFire
Yeni üye
Yeni üye

Bükme Gücü : 0

MesajKonu: Geri: Airkinezi kaula'dan...   Airkinezi kaula'dan... Icon_minitimeSalı Haz. 11, 2013 8:19 pm

Vay acaba bana yardım edermisiniz. Basit bir şey bir kaç haftadır araştırıyorum ama başlamak için kolay bişey istiyorum ^.^
alperkkaya78
Yeni üye
Yeni üye

Bükme Gücü : 0

MesajKonu: Geri: Airkinezi kaula'dan...   Airkinezi kaula'dan... Icon_minitimePaz Eyl. 01, 2013 11:50 am

Ben Her Yaptığımda Elimde Hava Oluyor Elimdeki Havayla Etrafındaki Havayı Kontrol Ediyorum ?

Airkinezi kaula'dan...
1 sayfadaki 1 sayfası