Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parapsikoloji

ParapsikolojiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Facebook'ta Neler Oynuyoruz

2 posters
YazarMesaj
K4 ~
Acemi
Acemi
K4 ~

Kova Domuz
Bükme Gücü : 5

Facebook'ta Neler Oynuyoruz Empty
MesajKonu: Facebook'ta Neler Oynuyoruz   Facebook'ta Neler Oynuyoruz Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 9:30 pm

İçinizde kimler hangi facebook oyunlarını oynuyor? Öğrenelim, belki biz de başlarız.
Ben Barn Buddy oynuyorum. Farmville benzeri bir oyun. Ama çok daha iyi grafikleri var, sürekli tıklayarak parmak yorgunluğu yapmıyor, arkaplanlar çok şık Very Happy . Bitkilerinizi ektiğiniz alan Farmvilleye göre çok daha küçük ve istediğiniz kadar yapamıyorsunuz. Başladığınızda 6 tane olan ekim yeriniz en fazla 24 e çıkıyor. Ben 21 deyim afro . Hayvanlar ve çiçekler, dekorasyon(farmville kadar kapsamlı değil) satın alabiliyorsunuz. Arkadaşlarınızın çiftliğine girerek ondan bitki çalabilir, yabani ot ve böcek atarak bitkilerinin verimini düşürebilirsiniz. Biz buna i......elik diyoruz Very Happy .Fil, kaplan gibi ilginç hayvanlar da var. Arkadaşlarınız hayvanlarınıza bir şey yapamıyor, bu iyi. Oyunda eskiden çok dekorasyon ürünü vardı. Sonbahar ve kış ayındaydı, baharda kalktılar. Umarım yenileri gelir bu kış. Arkadaşlarınızın çiftliğinize zarar vermesini önlemek için köpek satın alabiliyorsunuz. Köpek tok olduğu sürece çiftliği korur. Bu arada çiftliğinizdeki bitkileri sulamanız, ot ve böcek ilacı sıkmanız gereken durumlar var. Bunları bakarak anlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızın çiftliğini de temizleyerek ve bakımını yaparak para kazanabilirsiniz. Oyuna artık gerçek parayla kredi almaya başladım. 5TL ye aldım Very Happy . Telefondan ödeme yapılabiliyor. Oyun türkçeleştirilmeye başlandı. Yarısı Türkçe. İlgilendikçe biraz ilginç kaçan şeyler var.

Not:Farmville den çok daha az kapsamlı fakat bana daha zevkli geliyor. Grafikleri çok daha iyi.

Facebook'ta Neler Oynuyoruz 41908124.th

afro
http://www.facebookvideobulucu.tr.cx
ReNeGaDe
Alışan
Alışan

Balık Domuz
Bükme Gücü : 4

Facebook'ta Neler Oynuyoruz Empty
MesajKonu: Geri: Facebook'ta Neler Oynuyoruz   Facebook'ta Neler Oynuyoruz Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 4:39 pm

ehehhe Very Happy Ben çok nadiren okey, eskiden farmville arada bir de Icy Tower.. Smile
http://teknogamespawn.blogspot.com

Facebook'ta Neler Oynuyoruz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» NELER YAPABİLİRİZ..