Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parapsikoloji

ParapsikolojiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ice Age: Dawn of the Dinosaurs

YazarMesaj
isox96
Alışan
Alışan
isox96

Kova Domuz
Bükme Gücü : 0

Ice Age: Dawn of the Dinosaurs Empty
MesajKonu: Ice Age: Dawn of the Dinosaurs   Ice Age: Dawn of the Dinosaurs Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 11:34 pm

"I don't know about you guys but we are the weirdest herd I've ever seen." Evet arkadaslar tum zamanlarin en uyuz karakteri Sid bunu soylerken kesinlikle yanilmiyordu. Bu kadar absurd bir grup olabilir mi yahu demeyin cunku bal gibi oluyor. Bence tek eksikleri kendisini keceli sican sanan bir mamut ve onun birbirinden sinir keseli sican kardesleriydi ki bu eksigi hepimizin bildigi uzere ikinci filmde giderdiler. Very Happy

Simdi sira geldi ucuncu filme. Bildigimiz uzere ikinci filmden sonra "ortam" biraz degisti. Fragmanlardan anladigimiz uzere Sid'in birinci filmin sonunda pek bir "trendy" buldugu global isinma gerceklesiyor ve "ortama" dinazor cinsinden yeni tipler geliyor. E haliyle eylence basliyor.

Once Afisleri Gorelim:

Ice Age: Dawn of the Dinosaurs Ice3bz7 Ice Age: Dawn of the Dinosaurs Iceage3posterrc6

Simdi Fragman:

Evet arkadaslar fragmanlardan gordugumuz uzere Ice Age dunyasinda bazi seyler hic degismiyor. Fragmanlarda yine Scrat izliyoruz ki bana sorarsaniz filmin acilis sahnesi yine Scrat ile yapilacak. Bu arada kendisinden bahsetmisken: Scrat yine bildigimiz Scrat. Sevgili palamudu yine yaninda ama bu sefer hatun yapmis gibi gozukuyor. Bence cok atesli bir hatun. Very Happy Ama hatun milletine cok guven olmuyor anlasilan (ironi?? Very Happy).

Bunun disinda IMDB'den okuduklarima gore Manny son filmden hatirladigimiz uzere huzunlu gecmisini bir kenara birakiyor ve hayata Ellie ile devam ediyordu. Nitekim bu filmde coluk cocuga karisiyorlarmis. Tahmin edersiniz ki Manny pimpirikli bir tipe donusup, hersey yolunda gitsin diye hafiften kuduruyormus. Obur tarafta ailenin uyuzu Sid nasil olduysa (herhalde Manny'e ozenmis Very Happy) coluk cocuk, aile vs. islerine girmeye karar veriyormus (o tiple nasil bulacaksa Razz) ki ben Sid'in kiz tavlama sahnelerinde karnima agrilar girene kadar gulecegim kesin!! Son olarak tum zamanlarin en havali kedisi Diego ise garip surunun etkisiyle biraz tembel bir kediye donustugu icin hafiften tribe giriyormus, bakalim sonu nereye varacak. Ana karakterlerimizle birlikte kardesler Eddie ve Crash'de filme dahil gozukuyorlar. Bunlar disinda bol bol dinazor gorecegimizi dusunecek olursak bir hayli eylenceli bir film olacaga benziyor. Ayrica seslendirme kadrosu Ray Romano'dan Queen Latifah'a ayni (ki benim favorim John Leguizamo/Sid), muhtemel yeni karakterler disinda bir degisiklik gozukmuyor.

IMDB filmin 1 Temmuz'da gosterime girecegini (Amerika'da) soylese de gosterim tarihi afislerde 4 Temmuz olarak gozukuyor. Ben 4 Temmuz'dur diye dusunuyorum cunku Amerika'nin kurtulus bayraminda filmi gosterime sokmak cok zekice bir hareket. Very Happy Very Happy

Son olarak "Eee daha filme cok var. Bu konuyu neden actin ki??" derseniz hemen aciklayayim: Filmin Scrat ve Scratte (atesli hatunumuz) fragmani uzun suredir etrafta dolanip duruyordu. Bende forumda konu acayim biraz muhabbeti olsun, eski filmler konusulsun falan dedim. Smile

Ice Age: Dawn of the Dinosaurs
1 sayfadaki 1 sayfası