Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parapsikoloji

ParapsikolojiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

merhaba

4 posters
YazarMesaj
aykut99
Yeni üye
Yeni üye

Bükme Gücü : 0

merhaba Empty
MesajKonu: merhaba   merhaba Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 5:00 pm

Arkadaşlar merhaba,

Ben öyle uçayım kaçayım havalandırayım hevesinde olan biri değilim. Sadece rüyalarımda objeleri yerinden hareket ettirebildiğim için gözüme çarpan bir eyrden emrak edip geldim. Belki rüyada hareket ettirebilmenin pek zor olamdığını düşünebilirsiniz fakat rüyamda o objeyi hareket ettirirken harcadığım çaba ve yaptığım şey gerçek gibi duruyor. Odaklanma konsantrasyon isteme ve kontrolü sağlamak için harcadığım çaba gerçekten pek rüyaya benzemiyor. kendi kendime rüyamda yaptığımı denemeye çalıştım bir kaç kere ama gerçek dünyada eksik olan şeyler var. Sanki onu yapmak için gerekli bir organım eksik gibi... rüyamdaki yoğunluğu ve hareket ettirme isteiğini yakalayamıyorum... Buna hep şaşırmışımdır. Sonuçta rüya rüyadır pek kafaya takılmaz ama hani rüyada bazı şeyler yapmak için böyle bir çaba harcamam bana garip geliyor. Böyle bir şey var gibi geliyor ve merakımı burada gidermeye çalışacağım...
ReNeGaDe
Alışan
Alışan

Balık Domuz
Bükme Gücü : 4

merhaba Empty
MesajKonu: Geri: merhaba   merhaba Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 6:59 pm

Hoşgeldin arkadaşım yaptığın işle ilgili soru sorun filan olursa forumda ilgili bölüme konu açabilirsin yada herkese özel mesaj atabilirsin soru sormak için. Tekrardan hoşgeldin.
http://teknogamespawn.blogspot.com
aykut99
Yeni üye
Yeni üye

Bükme Gücü : 0

merhaba Empty
MesajKonu: Geri: merhaba   merhaba Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 9:21 pm

bu gün havayla ilgili bir şeyler denedim ama konsantrasyondan çok kol ve karın kaslarımı kastığımı farkettim. yani dikkat toparlamadan çok bir şeyler yapmaya çalıştım. yapmaya çalışmak değil yapmak gerek ama neyse işte Smile

bir kağıdı muma batırdığım bir iğnenin üstüne koyup düşürmeye çalıştım. 15 dakika sonunda üflemenin daha kolay ve daha çok işe yaradığını görüp güldüm ve düzeneği kaldırdım. Biraz önce "annem muma batırılmış iğneyi görse bu ne diye sorsa nasıl açıklarım" diye düşünüp bir daha güldüm Very Happy

Hoşbulduk teşekkür ederim Smile
kaula
Admin
kaula

Yengeç Domuz
Bükme Gücü : 17

merhaba Empty
MesajKonu: Geri: merhaba   merhaba Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 8:41 am

Lucid rüyalar gerçeğe kıyasla dahaa kolaydır...Önemli olan beynine orda olabilecekleri kabulendirmektir...Ve rüyalarda bilinç daha açıktır bu yüzden astral seyehatede hiç vakit kaybetmeden çıkabilirsin...
Ve hoş geldin...
https://psisikgenclik.yetkin-forum.com
K4 ~
Acemi
Acemi
K4 ~

Kova Domuz
Bükme Gücü : 5

merhaba Empty
MesajKonu: Geri: merhaba   merhaba Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 12:08 pm

hoşgeldin , kinezilerden ilk başta yalnızca bi tanesini seç ondan ona atlama işin zorlaşır. Farkındalığı kesinlikle oku iyi forumlar afro
http://www.facebookvideobulucu.tr.cx
ReNeGaDe
Alışan
Alışan

Balık Domuz
Bükme Gücü : 4

merhaba Empty
MesajKonu: Geri: merhaba   merhaba Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 1:12 pm

Bide o var dimi "nasıl açıklarım"... Birisinin yanında yaptığında çok saçma geliyo millete ama başardığında Peygamber gibi bişey oluyosun o yüzden başarana kadar gizli çalış başardğında da millete hava atmak için değil yararlı birşeyler için kullan..
http://teknogamespawn.blogspot.com

merhaba
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Merhaba Arkadaşlar...
» Merhaba
» Merhaba
» herkese merhaba
» Merhaba, Ben geldim!