Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parapsikoloji

ParapsikolojiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Elektro Kinezideki doğal kolaylık

5 posters
YazarMesaj
HYDROKINESIS MASTER
Alışan
Alışan
HYDROKINESIS MASTER

Oğlak Domuz
Bükme Gücü : 1

Elektro Kinezideki doğal kolaylık Empty
MesajKonu: Elektro Kinezideki doğal kolaylık   Elektro Kinezideki doğal kolaylık Icon_minitimeCuma Mayıs 21, 2010 5:08 pm

Arkadaşlar aklıma bişey takıldı.
Bildiğimiz gibi beyin vücuda ufak elektrik akımları yollar ve vücudu böyle yönetir. Hatta derler ki insan vücudundaki akım ile bir ampul saatlerce yanabilir. Asıl Soru Vücudumuzda elektrik varsa elektrokineziye daha yatkın olmaz mıyız.
Yeni başladığım ellerimden ufak akımlar geçtiğini hayal ettiğimde ufak elektriklenmeler oluşuyordu. Hissedebiliyordum. Daha başlangıçta bunu hissetmemiz doğuştan olan ve bizim farkında olmadan beynimiz gönderdiği elektrik akımlarından olabilir mi? Yani beyin en baştan beri elektrik akımı üretiyorsa biz elektriğe daha yatkın değil miyiz? Ayrıca elektrikte daha kolay ilerleyebiliriz diye bilir miyiz. En azından ben öyle düşünüyorum. Çünkü bazı kinezilerde bi tekniğe günlerce uğraşırken elektroda daha başlangıçlarda elektriği hissedebiliyoruz.1-2 haftaya kadar ufak eleektrik akımları atabiliyoruz.
Ben şu sıralar elektroya yoğunlaştım bilginize elektrodan başlıyacağım galiba =)
K4 ~
Acemi
Acemi
K4 ~

Kova Domuz
Bükme Gücü : 5

MesajKonu: Geri: Elektro Kinezideki doğal kolaylık   Elektro Kinezideki doğal kolaylık Icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 12:10 pm

sinir sisteminden olmadığını düşünüyorum 1 hafta sonra yalnızca gözlerinin dikip bakarak başkalarına da aynı etkiyi gösterebiliyosun. Ellerinde hissettiğinin aynısını onlar da hissediyo. Ama ilk deneme sinir sistemindendir belki bilemem onu afro
http://www.facebookvideobulucu.tr.cx
m_e_akbulut
Alışan
Alışan
m_e_akbulut

Boğa Domuz
Bükme Gücü : -4

MesajKonu: Geri: Elektro Kinezideki doğal kolaylık   Elektro Kinezideki doğal kolaylık Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 11:15 am

aslında doğru olabilir... Very Happy
ReNeGaDe
Alışan
Alışan

Balık Domuz
Bükme Gücü : 4

MesajKonu: Geri: Elektro Kinezideki doğal kolaylık   Elektro Kinezideki doğal kolaylık Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 2:31 pm

İnsan vücudunda + ve - sürekli mevcut haklısın hatta çok yaygındır kadın programlarında izdivaç programlarında elektrik aldım filan diye Very Happy tabi bunların kullandığı anlam saçma sapan bişey ama doğrudur yani mesela biz basketbol oynarken bi kere arkadaşım 3'lük atmıştı. tebrik etmek için gittim tam çakıcaktım beşliği Very Happy bi vurduk parmak uçları birbirine dokanınca vızt oldu elimiz acıdı birden kıpkırmızı oldu ikimizinde parmakları yani elektrik var Very Happy o yüzden evde denemeleri basketbol topuyla filan yparsanızda oluyo yani biz denedik oluyo sınıfta kızların kollarına bacaklarına flan dokunup çarpıyoduk (sapık bişey algılamayın lan Very Happy) Bu bakımdan haklısın vücudumzda elektrik sürekli olduğu için daha kolay ve geliştirmesi daha kısa sürecek birşey olabilir.
http://teknogamespawn.blogspot.com
K4 ~
Acemi
Acemi
K4 ~

Kova Domuz
Bükme Gücü : 5

MesajKonu: Geri: Elektro Kinezideki doğal kolaylık   Elektro Kinezideki doğal kolaylık Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 10:41 pm

ReNeGaDe demiş ki:
İnsan vücudunda + ve - sürekli mevcut haklısın hatta çok yaygındır kadın programlarında izdivaç programlarında elektrik aldım filan diye Very Happy tabi bunların kullandığı anlam saçma sapan bişey ama doğrudur yani mesela biz basketbol oynarken bi kere arkadaşım 3'lük atmıştı. tebrik etmek için gittim tam çakıcaktım beşliği Very Happy bi vurduk parmak uçları birbirine dokanınca vızt oldu elimiz acıdı birden kıpkırmızı oldu ikimizinde parmakları yani elektrik var Very Happy o yüzden evde denemeleri basketbol topuyla filan yparsanızda oluyo yani biz denedik oluyo sınıfta kızların kollarına bacaklarına flan dokunup çarpıyoduk (sapık bişey algılamayın lan Very Happy) Bu bakımdan haklısın vücudumzda elektrik sürekli olduğu için daha kolay ve geliştirmesi daha kısa sürecek birşey olabilir.

geliştirilmesi konusunda sana katılmıyorum ilk aşama kek ama sonra voltaj düşürme var kasıyo o afro
http://www.facebookvideobulucu.tr.cx
alperkkaya78
Yeni üye
Yeni üye

Bükme Gücü : 0

MesajKonu: Geri: Elektro Kinezideki doğal kolaylık   Elektro Kinezideki doğal kolaylık Icon_minitimePaz Eyl. 01, 2013 11:26 am

Teknik ?

Elektro Kinezideki doğal kolaylık
1 sayfadaki 1 sayfası