Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..

Parapsikoloji

      ParapsikolojiHoşgeldiniz : Misafir
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

 
AnasayfaKapıSSSKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Psi ball Renklendirme

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
K4 ~
Acemi
Acemi
avatar

Kova Domuz
Mesaj Sayısı : 399
Bükme Gücü : 5
Kayıt tarihi : 20/03/10
Yaş : 22
Nerden : www.fvam.tr.cx

MesajKonu: Psi ball Renklendirme   Cuma Nis. 16, 2010 6:50 pm

Eğer bu işle uğraşacaksanız sırayla gitmelisiniz ve düzenli bir şekilde
Arkadaşlar bir dip not vereyim ilk önce aşşağıdaki yazı sadece bu sitede ve bir başka sitede olmak üzere,toplam dünya üzerindeki 2 sitede bulunmakdır(buradakiyle birlikte3oldu Very Happy ) o yüzden çok ama çok şanslı olduğunuzu söylemeliyim.Bunlarla uğraştıktan sonra başarılı veya başarısız yorumlarınızı bekliyorum.İşte G.K yani Görkem Konuk farkıyla konuyu anlatmaya başlayalım;

Merhaba arkadaşlar herkese cümleten sa. Burda size psi ball hakkında bilgi vereceğim bu bilgiler umarım işinize yarar. İlk olarak psi ballı herkesin yapabileceğini belirtmek isterim ama renklendirmek ise bir okadar da zordur(Gözünüzü korkutmıyım canım okadarda zor değil:D). Psi ball için güneş, dünya ve aydan güç alırız. Ama en iyi güç toplama gezegenimiz ayaklarımızın altında bulunan dünyadır. Bildiğimiz gibi ayaklarımızın altında bulunan bir şeyden güç almak daha kolaydır. Evet bazı kişiler şöyle der renk için güneşte kırmızı ve sarı ayda metalik veya gümüş dünya için is mavi ve yeşil renkler olur ama bu yanlış bilgidir bunlar sadece gücümüzü psişik elektriği ve enerjiyi alacağımız yerdir. Evet geldi konumuza dört büyük element. Bu elementler sayesinde psi balımızı renklendireceğiz. Arkadaşlar yanlış bilinen bir yöntem ise aura yöntemidir, gerçekten çok saçma bir yhöntgemdir. Auralar asla gözle görünmez biraz parapsikolojiye aykırı gelsede asla görünmez:D boşu boşuna denemeye çalışmayın. Ayrıca aurayı göremediğiniz gibi psi balınızı da auraya göre renklendiremezsiniz. Her insanın kendi aura ren i vardır bunlar sinirli olduğunda koyu neşeli olduğunda sarı ve kırmızı cinsel isteklerigüçlü olduğunda ise çok kırmızı renklerdir. Bunlar sadece kirlian kamerasıyşa görüntülenir.

Bildiğimiz gibi toprak,su,hava ve ateşten oluşmaktadır bu büyük dört element. Bu elementlerle;

1. aşama

Earth
Toprak elementinden: en basit renk olan kahve rengi veya gümüş rengini oluşturabiliriz psi balla ilk öğrenenler için topraktan güç almasını öneririm. Evet yapmamız gereken elimize torak almak ve gözlerimizi kapamak daha sonra onu hissetmek koklamak. Duyularımıza bunu hissettirerek başlayacağız bunları yaptıktan sonra toprağı elinizde iyice ovalayın elinizde toprağın rengini çıkarmaya çalışın daha sonra psi ballınızı yapmaya başlayabilirsiniz. Yaparkan hissettiğiniz tüm duyguları topunuza aktarın işte bukadar basit. He ama benim etrafımda toprak yok diyorsanız biraz daha uzun zamanınızı alır. Toprak elinizdeymiş gibi hissetdmeniz gerekir elinizdeymiş gibi koklamanız vb. duyu hislerinizi geliştirmeniz gerekir. Bunu günde 2 saat mola vererek denerseniz 2 veyada 3 ayda geliştirebilirsiniz ve psi balınızın renklendiğini göreceksiniz. Tabii bu çalışma süresini yükseltirseniz daha kısa sürede trenklendirebilirsiniz.

2. aşama

Water
Su elementi: ikinci aşamada ise su elementi var bu elementleri sırasıyla uygularsanız daha çabuk tüm elementleri kontrol ederk psi balınızı geliştirip renklendirebilirsiniz. Tüm elementleri sırasıyla yapıp denedikten sonra diğer elemnte geçin sakın ben bu rengi yapmak istemiyorum şu elementten başlıcam diyip başka bi elemente geçmeyin veya bir elemnti yaparken şu elemnti yapamadım diğerine geçeceğim deyip sakın o elementi bırakmayın yoksa o elementi birdaha yapabilme olanağınız kalmaz elementi kilitlersiniz. Tekrar açmanız ise aynen 1 veya 2 ayınızı alır. Geçelim su elementine, topraktan sonra yapabileceğiniz diğer basit elemnt ise su elementidir çünkütoprağı suyla sularsak toprakta bir okadar verimli olur yani aşamam aşama kendinizi geliştirir seniz su elemntine geçtiğinizde toprağı daha rahat ve daha renkli yapabileceğinizi görecekniz. Su elementi işin bir tasa su koyun su soğuk olsun soğuk derken musluğu açtığınızda dökülen soğukluk yani gidipte suyu soğutmayın daha sonra topunuzun soğuk veya sıcak olacağını size anlatacağım. Suyu tasa koyduktan sonra yapacağınız iş suya dokunmak ilinizi sürün onu hissedin elinizin suyun içindeki atomları aşıp nasıl girdiğini düşünün. Temiz bir su için ve toğpunuzu yapın ama yapmadan önce güzelce bir yüzünüzü yıkayın ferahlarsanız birazda. Sonra topunuz yapın o hisleri duyun suyun sesini bir çağlayandan akan suyun sesini duymaya çalışın o ferahlığı o berraklığı yakalayın o huzuru yakaladığınızda topunuzda renkleri görmeye başlayacaksınız tabiî ki bu renk çok belli olmayacak ama onu görebileceğiniz kadar büyük olacak tabi hemen gözükmeyecek en az 3 hafta sonra gözükecek tamamne yapabilmenizde 2 ay 2,5 ay veya 3 ayınızı alacak bu elementi tamamne kontrol edebilmeniz ise 1 seneyi bulur. Su elementinde psi ballınızın rengi mavi turkuaz veya hafif yeşile dönük bir mavi renk olur.

3. aşama

Air
hava elementi: bu elmentede geçmeden önce birkeç şeyden söz edeyim birazdan ateş elemntine geçeceksiniz ona geçmek için ise havaya ihtiyacınız var hava olmayan bir alandada ateş yanmaz bunu unutmayın hatta ilk okul fen deneylerimizdende hatırlarız. Şimdi havaya geçelim havayla yapacağınız top mavi olur ve eçi gözüken saydam bir mevi renk elde edersiniz. İkinci renk ise daha yükseklerde bulunan hava olaylarından olan şimşeklerin rengi olan mor ve sarı renktir bu renk bazen yeşilde olabildiği için yeşil bir psi ball da elde edebilirsiniz. Aslına bakarsanız bizim hep yaptığımız en basitindne olan bir hava psi balıdır bilmeden de bunu yaparız zaten hani ilk psi balla başladığımız an varya işte biz onu yaparız nasıl hvayı göremiyorsak havayla yapıpta fark etmediğimiz psi ball hava psi balıdır işte asıl olarak serbest psi ballı yaparsak havayıda kolayca yaparız. Başlıyalım. Havayla yapacağımız psi ball biraz daha zordur, niye mi çünkü ortada hissedeceğiniz bir şey yok. Ama çok basit bir yöntem olan bir şeyden bahsedeyim ellerinizi savurun havanın sizin ellerinizi geriye itmesini airodinomic yapıyı hissetmeye çalışın, elleriniz havaya hızlıca ileri geri yaptığınızda hava elinizin hareketlerini zorlaştıracaktır. İştge o hissi yakalayın ayrıca gözleirnizi kapatım havanın için de olan bir çok gazı burnunuzla akciğerlerinize kadar tüm organlarınıza çekin. Sadece çektiğiniz havanın içinde bulunuan gazları imaje edin ve onların ayrı ayrı kokularını ve sizin o kokuları teker teker cücudunuza çekerken o gazların nefesinizi daralttığını imaje edin imaje ederken bir süre sonra o hisse gerçekten varcaksınız. Sonra ise gözleriniz açın ve tekrar kapayın psi ballınızı oluşturmaya başlayın o yaptığınız hisleri tekrar yapın ve derin bir nefes alın işte havanında püf noktası bu. Daha sonra kendiniz ngeliştirebilir ve yıldırımın renklerinede sahip olabilirsiniz. Mavi rengi alması 1 ayınızı koyu mavi rengi alması 2 ayınızı yıldırım renklerini alması ise tam olarak 1 ile 2 senenizi alabilir.

4. aşama

fire
ateş elementi: bu elementi yapabilmek çok ama çok daha zor ilk olarak anlattığım diğer 3 elemnti iyice bilmeniz gerekir. Ayrıca su elemntini öğrendiğiniz için bu elemntte biraz zorlanacaksınız. Çünkü bildiğimiz kesin olan bir şey var oda suyun ateşi söndürdüğü. Evet alev topunu yapmak için bir çakmak veya mum daha iyi olur yakın. Daha sonra elinizi üzerinde gezdirin o ısıyı hissedin daha sonra elinizi mumun üzerinde tutarak o acıyı hissedin elinizin ortadan yandığını imaje edin fazla tutmayın eliniz yanarsa sorumlu deyilim sonra bu hisleri yaptıktan sonra da gelelim psi balımızı oluşturmaya gözlerimizi kapatalım ve psi balı yapalım sonra o ateşin bize verdiği hisleri canlandıralım o acıyı hissedin elinizde inanılmaz bir sıcaklığın olduğunu imaje edin bir süre sonra gerçekten elinizin yandığını ve elinizi çekmek zorunda olup psi balınızı bozmak zorunda olabilirsiniz. Sonra bu imajeler gerçek hislere dönüşecek ve toğpunuz renklenecek topunuzun renklenmesi yine minicik gözükecek ama tabiî ki psi balınız kocaman olacak sadece ortasında kırmızı bir alev topu belirecek. Bu alev topunu fırlatmaya çalıştığınızda hiç bir şey olmadığını göreceksiniz onuda ilerideki seviyede anlatacağım. Tamamen psi balınızın bu alev rengini alamsı 5 veya 6 ayınızı alacaktır. Daha sonra bu dört elementin hakimi olacaksınız.

NOT: Hiçbir elementi atlamadan sırasıyla uygulayın
NOT2: Her element için günde mutlaka en az 2 saat çalışın ama mola vermeyi unutmayın. Kesinlikle en az 1 mola veriniz.
NOT3: Yıldırım rengi psii ballarınız için yağmurlu zamanları seçerseniz daha rahat renklendirebilirsiniz daha sonra yağmurlu zamanlara ihtiyacınız olmadanda yapabileceksiniz
NOT4: Bu elemtleri yaparken dediğim uygulamaları her psi bal yapışınızda uygulatın bir süre sonra hiçbir uygulama yapmadan psi balınınza istediğiniz rengi verebildiğinizi göreceksiniz.

Önemli NOT: Tüm elementlerin hakimi olursanız ki bu en az 3 senenizi alır, ama yapabilirseniz tüm renkleri birleştirip(elementleri) dünyanın en güçlü psi balını yapmış olursunuz. Gücünüz %400 hatta %500 kadar çıkar. Düzenli alıştırmalar sonunda 6 sene içerisinde %1000 lik hatta %1500 lük bir psi bal gücüne sahip olursunuz ve buda demektirki cisimleri yerinden oynatmak değil cisimleri yok edebilirsiniz bile. Gücünüz %2000 ulaştığında attığınız psi balla bir arabayı 2 metre hatta 3 3,5 metre fırlatabilir veya ortasından geçen koca bir delik açabilir hatta hatta arabayı ikiye ayırabilirsiniz.
1. Sizlerin sadece (yeni başlayanların)kullandığı güç:%0.1 ile %0.5 ortalama 1 hafta çalışanlar%5
2. Güç kitapçığı:
3. 10 kg başına
4. %50 cisimleri 1 cm oynatabilme
5. %80 cisimleri 5 cm oynatabilme
6. %100 cisimleri 10-15 cm oynatabilme ve fırlatabilme
7. %150 cisimleri 30-40 cm oynatabilme ve fırlatabilme
8. %200 cisimleri 60cm-1 m oynatabilme ve fırlatabilme
9. %250 cisimleri 2-4 metre oynatabilme ve fırlatabilme
10. %300 cisimleri 6-8 metre oynatabilme ve fırlatabilme
11. %350 cisimleri 10-14m oynatabilme ve fırlatabilme
12. %400 cisimleri 20-25m oynatabilme ve fırlatabilme
13. %450 cisimleri 30-35 m oynatabilme ve fırlatabilme
14. %500 cisimleri 43-53 m oynatabilme ve fırlatabilme
15. %600 cisimleri 65-70 m oynatabilme ve fırlatabilme
16. %700 cisimleri 90-100 m oynatabilme ve fırlatabilme
ARTIK GERİSİNİ SİZ DÜŞÜNÜN 10KG CİSİM 100M İLERİYE KADAR GİDİYOR

Renk Kitapçığı: Renk gücü:

Renkli: ateş,hava,su,toprak %500-%400-%300-%200
Kırmızı: ateş ve hava %100
Sarı: ateş ve hava %95-%90
Turuncu: toprak su ve ateş %100-95
Mor: hava %85-%80
Yeşil: su va hava %80-%75
Mavi: su ve hava %80-%75
Turkuaz: su ve hava %80-%75
Bir insan yaklaşık 10 senede günde 4 saat çalıştıktan sonra 2 cm lik kalın bir çeliği delebilecek güce ulaşır. Bu güç ise %60000 lik bir güçtür. Tabi bu gücü kullanırken electro ballıda bilmesi gerekir. Ayrıca dikkatli olmazsa avucunun içinde patlama olabilir ve kendisi dahil 1-1,5 km alandaki kişiyi yok edebilir. Bu patlama sırasında insanların vücudundan elektrik ve güçlü bir manyetik alan geçtiği için insanlar neredeyse kül haline gelir. O yüzden bence bu kadarda çalışmak sakıncalıdır. Tabi kontrol edebiliyorsanız iradenizi ve gücünüzü sorun olmaz. Bana göre sadece 2 sene çalışsanız yeterli olur. Sayın okurlar 20 sene çalışan 5 kişi dünyanın yarısından fazlasını yok edebilecek nükleer güce ulaşır.


alıntı

afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.facebookvideobulucu.tr.cx
ReNeGaDe
Alışan
Alışan


Balık Domuz
Mesaj Sayısı : 199
Bükme Gücü : 4
Kayıt tarihi : 02/11/09
Yaş : 23
Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Psi ball Renklendirme   C.tesi Nis. 17, 2010 10:25 am

Bende bir yerde okumuştum yani neresi olduğunu biliyorumda reklam yapmayak Very Happy Orda bilgili bir abimiz bunun böyle olmadığını söylemişti. anlattığından anladığım kadarıyla düşündüğümüz renk her ne olursa olsun ona dönüşebilirmiş. Yani eğer topu alev gibi düşünüyorsan elinde bir alev varmış gibi oluyormuş. yani alev varmış gibi derken rengi öyle kırmızımsı sarımsı bişey olabilirmiş. Bu anlattığı bana daha mantıklı geldi çünkü beynimizde biz uyuduğumuzda genelde bilinçaltımızda yani tanıdığımız kişileri rüyaya sokar. Tanımadığınız birini rüyanızda görmezsiniz yani ben görmedim şimdiye kadar gören birinide tanımıyorum. (Hayali karakterler hariç kuzenim uçan öküz görmüştü xD) O yüzden biz ne gibi düşünürsek onun gibi olur bence o yüzden kendimizi ateş su toprak havayla sınırlandırmayalım. Ayrıca bu elementler Aristonun elementleri Smile Doğada daha bir sürü element var altında benim bildiğim bi element. Gümüşte bakırda çinko da kurşun da o yüzden herşey olabilir diye düşünüyorum. Smile
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://teknogamespawn.blogspot.com
muratkslack
Yeni üye
Yeni üye
avatar

Yengeç Köpek
Mesaj Sayısı : 39
Bükme Gücü : 0
Kayıt tarihi : 15/04/10
Yaş : 24

MesajKonu: Geri: Psi ball Renklendirme   C.tesi Nis. 17, 2010 11:23 am

"Lucid rüyadaki diğer oyuncuların büyük kısmını hayatımızda hiç görmemişizdir ama o insanlar bizi tanımaktadır ya da yeni tanışmaktayızdır."Bu yazıyı sitenin Lucid Rüya bölümünden aldım.Yani rüyalarımızda tanımadığımz insanları görmek mümkündür.Bu konuda katılmıyorum sana, ama elementler konusunda haklısın.Ateş, su, toprak, hava elementlerinin dışında dünyada pek çok element olduğunu düşünüyorum seninde söylediğin gibi.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
m_e_akbulut
Alışan
Alışan
avatar

Boğa Domuz
Mesaj Sayısı : 212
Bükme Gücü : -4
Kayıt tarihi : 24/04/10
Yaş : 23
Nerden : gelip nereye gidiyoruz...

MesajKonu: Geri: Psi ball Renklendirme   Perş. Mayıs 20, 2010 8:31 pm

vay canına harikaaaa... afro
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
312
Yeni üye
Yeni üye


Mesaj Sayısı : 27
Bükme Gücü : 0
Kayıt tarihi : 02/03/12

MesajKonu: Geri: Psi ball Renklendirme   C.tesi Mart 03, 2012 12:01 pm

baya iyiymniş
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Psi ball Renklendirme
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Parapsikoloji :: BAZI KİNEZİLER... :: TELEKİNEZİ-
Buraya geçin: