Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parapsikoloji

ParapsikolojiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Elektrokinezi ile Urasanlar Buraya ...

4 posters
YazarMesaj
HellB0y
Yeni üye
Yeni üye
HellB0y

Terazi Horoz
Bükme Gücü : 0

Elektrokinezi ile Urasanlar Buraya  ... Empty
MesajKonu: Elektrokinezi ile Urasanlar Buraya ...   Elektrokinezi ile Urasanlar Buraya  ... Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 12:48 pm

Arkadaslar Daha Yenıyım Egzersizlerın Bı Kaçını Yaptım Ve Sanırım Basarılı Oldum .. Bi Kaç Deneme Yaptım .. MEsela Akşam Sıgara İçmeye Çıktım Ve Direğin Lambasına Konsantre Oldum Ve Titremeye Basladı Bi Süre Sonra Söndu Tesadüf Sanıp Yerımden Ayrıldm .. 5 dk. Sonra Tekrar Baktığımda Lamba Tekrardan Yanıyordu .. Sizce Bu Elektrokinezi ' mi Yoksa Tesadüf mü ??
ReNeGaDe
Alışan
Alışan

Balık Domuz
Bükme Gücü : 4

MesajKonu: Geri: Elektrokinezi ile Urasanlar Buraya ...   Elektrokinezi ile Urasanlar Buraya  ... Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 6:45 pm

İlk defa yapıyorsan bunu beynin bomboş olsa bile yani birşey düşünmüyo olsan bile çok zor tesadüf olabilir ama yapmışta olabilirsin. Eğer yaptıysan o anki enerjin gerçekten çok yüksekmiş. Yani ya çok mutluydun yada çok sinirli Very Happy
http://teknogamespawn.blogspot.com
HellB0y
Yeni üye
Yeni üye
HellB0y

Terazi Horoz

MesajKonu: Geri: Elektrokinezi ile Urasanlar Buraya ...   Elektrokinezi ile Urasanlar Buraya  ... Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 7:20 pm

yok yahu ne mutluydum ne sınırlı .. sadece biras konsantre ve imaje .. Smile ve ayrıca bugun bı kaç arkadasımın elıne elektrık verdığımı dusunuorum hayalımde ellerımde elektirik enerjisinin bulunduğunu ve ele yonlendırdığımı imaje ediordum .. ve arkadaslarım sonradan ellerınde bi anlık bi karsındı ve sonrasında serinlik geldığını söledı ..
ReNeGaDe
Alışan
Alışan

Balık Domuz
Bükme Gücü : 4

MesajKonu: Geri: Elektrokinezi ile Urasanlar Buraya ...   Elektrokinezi ile Urasanlar Buraya  ... Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 8:32 pm

bu lambaya bakma işini ilk seferde mi yaptın? bide onu yapmadan önce elektro kinezi çalışmışıyor muydun?
http://teknogamespawn.blogspot.com
HellB0y
Yeni üye
Yeni üye
HellB0y

Terazi Horoz

MesajKonu: Geri: Elektrokinezi ile Urasanlar Buraya ...   Elektrokinezi ile Urasanlar Buraya  ... Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 10:55 am

Bu ElektroKineziye Basladıkan Bir Gun Sonra Oldu Bu ...
K4 ~
Acemi
Acemi
K4 ~

Kova Domuz
Bükme Gücü : 5

MesajKonu: Geri: Elektrokinezi ile Urasanlar Buraya ...   Elektrokinezi ile Urasanlar Buraya  ... Icon_minitimeSalı Nis. 06, 2010 4:04 pm

şanstır yeniysen zor kendimden biliyom Very Happy
http://www.facebookvideobulucu.tr.cx
gothicx35
Yeni üye
Yeni üye

MesajKonu: Geri: Elektrokinezi ile Urasanlar Buraya ...   Elektrokinezi ile Urasanlar Buraya  ... Icon_minitimePerş. Ocak 02, 2014 10:35 pm

benim son uc dört yıldır ampullerı patlatmak tvlerı bozmak sac kurutma makınesını cıtırdatmak,dört tane telefonu bozmak yada arkadaslarımla konusurken sarzını emmek kı yenı sarz etmısken ....ampule bakıp hadı patla dedıkten sonra pırpır edıp patlaması kı yenıyken ,yada karsımdakı bazı ınsanların gözlerıne baktıgımda vucudumda bı elektrıklenme olması ....ama bunları yasayarak varlıgından haberdar oldum hep bır soru vardı kafamda ben neden böleyım ne oluyo bunu bulmalıyım derken bugun tesadufen ögrendm elektrokınezı dıye bı olgunun oldugunu ve cok sasrdım sanırım bu benım yetenegım..... ama braz fazla gelıyo sanırım Smile aılem bana ellettırmıyo artık pek elektronık alet vb Smile özellikle cok sinirlıysem kesın o gun neye dokunursam gidiyo.... ayarını nasıl ayarlayablırım Smile Smile

Elektrokinezi ile Urasanlar Buraya ...
1 sayfadaki 1 sayfası