Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parapsikoloji

ParapsikolojiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Astral Deneyim

2 posters
YazarMesaj
ReNeGaDe
Alışan
Alışan

Balık Domuz
Bükme Gücü : 4

Astral Deneyim Empty
MesajKonu: Astral Deneyim   Astral Deneyim Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 4:13 pm

Uzun süredir astrala çıkamıyorum ama ilk çıktığım zamanı çok iyi hatırlıyorum. Daha önceden internetten okuduğum tüm teknikleri denedim ancak çıkamadım. Bir gün bir sitede rastgeldi bi abimiz kendi astral deneyimini yazmış. Onun tekniğini denedim. Ve işte o teknikle çıkmayı başardım. Önce bi kulak çınlaması duydum ama sanki tem oto yolunda formula 1 aracı geçmiş gibi oldu 1 - 2 saniye filan sürdü sonra ben iyice kendimi hissetmemeye başladım elimle çaktırmadan vücuduma dokundum sıcacıktı ama donuyodum sonra birden alnımda bir acımayla çekildim. İlk seferde acıdı ama sonradan çıktıklarımda gerçekten eroin gibi habire o duyguyu yaşayasın geliyor. Sonra kamera el değiştirdi ve astral bedenime geçtim. sonra baktığımda havadaydım. Yere indim yürümeye başladım duvarın içinden geçerken etraf bulanıklaşıyor ve bir süre öyle kalıyor. birazda canım acıyor geçerken çok az. sonra annemin yanına gittim ve kafasının üstünde yuvarlak birşey var dönüyomu dönmüyomu tam anlayamadım ama dünya gibi bişey böyle mavi beyaz soluk bi renkte gittim oraya birden içine çekti ve etraf önce karardı sonra bembeyaz oldu her taraf ve istediğim herşey oluyordu yani elma istiyordum geliyordu filan dondurma istedim geliyodu sonra birden öldüm filan sandım cennetteyim heralde diye düşündüm. Sonra birden bedenime geri girdim. Annem sabah yanıma geldi ve bana rüyamda seni gördüm dana gibi dondurma yiyodun dedi Very Happy Meğersem o şey onun rüyasıymış rüyasına girmişim Smile İlk çıktığımda max. 15 20 dk sürdü sonrakiler 1 saat oldu 1 saat'i geçemedim geçmeye gerekte yok zaten yeterli bu benim için Smile Sokağa filan çıkabiliyorum artık Very Happy Size iki garip şey söylicem. 1. Ruh bedeninize gittiğinizde hiç bir sesi duyamıyorsunuz ama kulaklıkla Ney sesi filan dinliyorsanız o sesi duyabiliyorsunuz. birde kimse sizi göremiyor ama kediler dışında Smile Kedilerin üzerlerine gidince kaçıyorlar ama köpeklerde bi oynama olmuyor. Kedi olayı da ney olayı da düşündürücü. Hz. Ali'nin Sırrınında Ney olduğunu öğrendim sanırım eski insanlar bizden daha çok şey biliyorlardı.
http://teknogamespawn.blogspot.com
kaula
Admin
kaula

Yengeç Domuz
Bükme Gücü : 17

Astral Deneyim Empty
MesajKonu: Geri: Astral Deneyim   Astral Deneyim Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 8:23 pm

Tebrikler...Astralla 5 yılı aşkın uğraşın birini tanıyorum kendisi de aynı şeyi yaşamıştı...O senin annenin üstünde gördüğün şey annenin astral bedenidir...Her insanda görebilirsin bunu-yatan her insanda-orya girersende o kişnin rüyasına girmiş olursun...O arkadaş sevgilisininkine girmişti...
https://psisikgenclik.yetkin-forum.com

Astral Deneyim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 22.03.2010 Astral Deneyım 2 ---
» Deneyım Sayılırsa Tabi :) ( İLK DENEMEM )
» ASTRAL NEDİR 1
» Astral Deneyimim
» Astral deneyimim-çıkamasamda bişiler oldu :D -