Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..
Parapsikoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parapsikoloji

ParapsikolojiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Chi Enerjisi ve Gelişimi

+3
kaula
arizonadream
ReNeGaDe
7 posters
YazarMesaj
ReNeGaDe
Alışan
Alışan

Balık Domuz
Bükme Gücü : 4

Chi Enerjisi ve Gelişimi Empty
MesajKonu: Chi Enerjisi ve Gelişimi   Chi Enerjisi ve Gelişimi Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 3:56 pm

Merhaba arkadaşlar;
Hepinizin bildiği Telekinezi'yi nasıl yapıyorsunuz? Hangi enerjiyle sadece düşünerek olduğunu mu sanıyorsunuz? Eğer öyle düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Onu ve diğer bir çok kinezide kullandığımız enerji Chi yani Ki enerjisidir. Peki nerdedir bu enerji. İçimizdedir. Göbek deliğinin oralarda bi yerde Smile Şimdi Ki enerjisini tanıttığımıza göre şimdi bunu geliştirmeye geçelim ama bildiklerini unutmanız gerekecek. Ve bununla yapabileceğiniz çok enterasan şeyler olacak. Uzaktan birine yumruk atabilirsiniz. Veya çok kassız biri bile olsanız bu güçle birini ittiğinizde veya vurduğunuzda gerçekten çok ciddi bir vuruş yapmış olacaksınız. Hadi başlayalım Smile [Renegade]

Simdiye kadar tum yapdiginiz seyleri birakin(telekineziye ait olanlari tabiki)Sizlere chi gelisdirmeyi ogreticem.Tam 3 kisinin ortak calismasi.Ghon Chang,Las vegasdaki judo okulu ogretmeni ve ben :DOnlarin videolarindaki cok kucucuk kimseni anlamadigi yerde Gohn Changin anlatdigi teknigi cozdum.Adam ingilizce nasil konusdusa tam 5 kere tekrar izledim ne demek istedigini:)Simdi bugune kadar meditasyon yapin deniliyor.Sorunca nasil yapilicak.Diyorlarki bagdas kur ve ya uzan ve nefes al, cigerlerine doldur havayi.Oksijen cigerlere dolsun diyorlar.Onlara bir sorum olucak."Ulan baska zaman aldigimiz oksijeni nereye aliyoruz bobregemi yoksaa mideyemi?"Iste benim muthis sorum.Bununla anlatilanlarin cogunun sahte oldugu kanaatine variyoruz.Simdi benim teknigim.Gidin uzanin ve gozlerini kapatin.Elleriniz yaninizda.Ve derinden nefes alin ama bu nefesi karina doldurun.tum nefes karina gelsin ve nefesi alinca karninizi ileri cekin.Simdi bundan sonra bole yapicaz.Karninizda bir top dusunuceksiniz.Bu top enerji bankasi Gohn Changin deyimi ile electro city olucak.Simdi her nefes alisimizda buraya pozitiv enerjini akdigini dusunun.Her nefesde.Nefesi verdiginiz ise Negativin(bu lafda her kes negativin bedenden cikmasini dusunucek ama dananin kuyrugu burda kopuyor:D)bedene girerek bu topa yuklendigini dusunucez.Noluyor bundan sonra?Pozitivle negativ birlesince o nami deyer elektrik yaraniyor ki cogunuz elektrokinezi diye tutdurub zamaninizi bos bos serylere harciyorsunuz.Bu meditasyonu 1 saat yapin.Sonra kalkib 20 dakika sportik isinma haraketleri yapin.Nedeni idman yaparken bedeninizin isinmasina sebeb olan chinin yukselmesi ve tavan yapmasidir>Chinin tavan yapmasini saglicaz.Sonra bir arkadas bulun.Oyle enayi bulamadiysaniz kendizde yapa bilirsiniz:DSimdi arkadasinizin elinin uzerine kendi elnizi getirin.O nami deyer psi balli atdiginiz sekilde.Ve birakin elliniz isinsin ve karincalansin.Parmaklarinizdan cikan elektrigi hiss edeceksiniz.Bunu da 20 dakika yapin.Demek gunde 1 saat 40 dakika sayesinde manyak olucaksiniz:DBunu her gun bedeninizin gunluk gidaya olan ihtiyaci gibi yapin.Cok seyde isinize yaricak.En azindan gucleniceksiniz.Sportik sekilde.Yani kaslarinizda forma deyisiklikigi olmasda birini elinizle iterken nasil guclu itdiginizi ve ya bir sey kaldirirken kollarinizda olan kuvveti goruceksiniz.Sonra olanlar agiz ucuklaticak sekilde olucak.Bunu her gun yapin ben bir sonraki yazimda ne yapmak gerekdigini solucem.Bu tabi sonraki yazim 1 ay felan olucak.Siz simdi chi enerjinizi gelisdirin.Her gun yapin haa.Baska seylere kafa karisdirirsaniz zaman kaybediceksiniz.Ayrica bir daha sizlere bir sey ogretmemeyi saglicaksiniz.
Bu yazi Telekinezi.org sitesinin yoneticisi tarafindan yazilmisdir.Tum haklari guzelim sitemize aitdir.Alinti yapanlar mutlaka kaynak belirtmeleri gerekir.(Hele yazimin baska yerde kpyalanib ainti yazilmadigini goriyim ve duyuyum sonrasina karismam Very Happy)

Bununla yapabilicekleriniz gerçekten mükemmel ben kendimi geliştiriyorum bu konuda şu anda hem eğlenceli hemde meyveleri çok güzel Smile

En son ReNeGaDe tarafından C.tesi Mart 20, 2010 9:36 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://teknogamespawn.blogspot.com
arizonadream
Yeni üye
Yeni üye

Bükme Gücü : 0

MesajKonu: Geri: Chi Enerjisi ve Gelişimi   Chi Enerjisi ve Gelişimi Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 4:19 pm

kesinliklle denicem. anlattıkların çok heycan verici geldi. işe yarayacağına inanıyorum. (söylemeden geçemicem yazının içinde yaptığım espirilere koptum.. Very Happy)
kaula
Admin
kaula

Yengeç Domuz
Bükme Gücü : 17

MesajKonu: Geri: Chi Enerjisi ve Gelişimi   Chi Enerjisi ve Gelişimi Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 8:19 pm

Hmm ii bi teknikmiş günlük gıdamızı giderelim bakalım...
Paylaşım için tşk...
https://psisikgenclik.yetkin-forum.com
ufulij
Yeni üye
Yeni üye

Aslan Köpek

MesajKonu: Geri: Chi Enerjisi ve Gelişimi   Chi Enerjisi ve Gelişimi Icon_minitimeÇarş. Nis. 07, 2010 5:12 pm

Peki bu sadece elektrokinezidemi oluyor öteki kinezilerdede kullanabilirmiyiz vede orada top oluşması yerine ben saf, mavi kozmik bir enerji düşünebilir miyim?
ReNeGaDe
Alışan
Alışan

Balık Domuz

MesajKonu: Geri: Chi Enerjisi ve Gelişimi   Chi Enerjisi ve Gelişimi Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 6:03 pm

Sadece elektrokinezide olmuyor hatta elektrokineziyle çok alakasıda yok var ama çok yok Smile Hemen hemen tüm kineziler için gereklidir bu. Normalde de yolda yürürken filan burnundan nefes al ama karnını şişir yani karnına al nefesi sonra ağzından ver ve işe yaradığını görürsün. Ayrıca saf mavi kozmik bir enerjidir zaten o yani düşünebilirsin Smile
isox96
Alışan
Alışan
isox96

Kova Domuz

MesajKonu: Geri: Chi Enerjisi ve Gelişimi   Chi Enerjisi ve Gelişimi Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 9:32 pm

ReNeGaDe demiş ki:
Bu yazi Telekinezi.org sitesinin yoneticisi tarafindan yazilmisdir.Tum haklari guzelim sitemize aitdir.Alinti yapanlar mutlaka kaynak belirtmeleri gerekir.(Hele yazimin baska yerde kpyalanib ainti yazilmadigini goriyim ve duyuyum sonrasina karismam Very Happy)
alıntı yaptın bari bunu silseydin No
ReNeGaDe
Alışan
Alışan

Balık Domuz

MesajKonu: Geri: Chi Enerjisi ve Gelişimi   Chi Enerjisi ve Gelişimi Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 10:14 pm

K. Bakma biz emek hırsızı değiliz. Birisi senin yıllarca uğraşıp yazdığın bir yazıyı heryerde paylaşırsa senin hoşuna gider mi? Yani adam belirtmese altıntı yapan yazsın diye yazmasa sorun yok bende böyle direk geçirmesini biliyorum ama madem adam oraya bunu yazmış bişi biliyoki yazmış dimi Smile
isox96
Alışan
Alışan
isox96

Kova Domuz

MesajKonu: Geri: Chi Enerjisi ve Gelişimi   Chi Enerjisi ve Gelişimi Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 10:15 pm

Hayır yani bunu silip altına şu siteden alıntıdır yazsan daha hoş olmazmı Smile
K4 ~
Acemi
Acemi
K4 ~

Kova Domuz
Bükme Gücü : 5

MesajKonu: Geri: Chi Enerjisi ve Gelişimi   Chi Enerjisi ve Gelişimi Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 2:32 pm

ReNeGaDe demiş ki:
Sadece elektrokinezide olmuyor hatta elektrokineziyle çok alakasıda yok var ama çok yok Smile Hemen hemen tüm kineziler için gereklidir bu. Normalde de yolda yürürken filan burnundan nefes al ama karnını şişir yani karnına al nefesi sonra ağzından ver ve işe yaradığını görürsün. Ayrıca saf mavi kozmik bir enerjidir zaten o yani düşünebilirsin Smile
Çok ilginçmiş yaf afro What a Face
http://www.facebookvideobulucu.tr.cx
m_e_akbulut
Alışan
Alışan
m_e_akbulut

Boğa Domuz
Bükme Gücü : -4

MesajKonu: Geri: Chi Enerjisi ve Gelişimi   Chi Enerjisi ve Gelişimi Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 8:46 pm

bilgi için teşekkürler cheers afro

Chi Enerjisi ve Gelişimi
1 sayfadaki 1 sayfası